Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van az hogy az androidos...

Miert van az hogy az androidos mobilom csak ugy gondol egyet es kilep a gta san andreasbol?

Figyelt kérdés
meg valamikor a kepernyon is bejonnek ilyen feher valamik. mi lehet a gond?? ma letoroltem es letoltottem mashonnan de megint csinalja. hely van a mobilomon boven. meizu m6 os mobilom van. egyik alkalomal se a play aruhazbol szedtem le hanem mashonnan ez lehet a baj??

2018. szept. 23. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2018. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja en is erre gondolok. es ha megveszem a play aruhazban es akkor se lesz jo akkor mi lesz?? visszaadjak a penzt?? vagy azok garanciat adnak ra??
2018. szept. 23. 19:43
 3/3 A kérdező kommentje:
play aruhazban elolvastam a jateknal a hozaszolasokat. ott is mindenki szidja a jatekot mivel neha kidob meg elofordulnak hibak. es ok meg fizettek is erte szoval nem erdemes megvasarolni. egyebkent csak a legujabb androidnal vannak ezek a hibak mivel nem kap a jatek sose frissitest ezt irtak.
2018. szept. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!