Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan drum pad (fizikail...

Daviee kérdése:

Van-e olyan drum pad (fizikailag megfogható) amihez nem kell pc hanem valamilyen módon hozzá lehet csatlakoztatni androidos telefonhoz? Azt tudom hogy van pár akai ami IOS kompatibilis.

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire igen. Bár azóta nézegettem találtam vezeték nélkülit de már csak az a kérdés merült fel bennem hogy oké itt van a drum pad bluetooth-os de milyen app-hoz tudom csatlakoztatni?
2018. szept. 12. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Androidon nem erőltetik a témát, akkora a lag, hogy élvezni se lehet, nemhogy komolyabban elővenni valamilyen céllal.
2018. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahha, akkor ezért támogatja jobban az ios-t?
2018. szept. 13. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha élőben akarsz élvezni valamilyen kopácsolást, akkor a legjobb, ha valamilyen apró Yamaha "kombi" elektromos dobot veszel, mert a rendszereknek nagy a késése, akár windows, akár adnroid, akár ios-ról van szó. Élvezhetetlen a késés (latency) miatt! Léteznek különleges dolgok, (ASIO DRIVER, stb.) de csak szórakozni ez a legegyszerűbb.


[link]

2018. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért egy max páréves ipadet nem temetnék annyira, de igen, a dedikált cucc lesz a teljesen jó. Inkább Akai MPC-t kerítenék, vagy ha tényleg olcsó kell, akkor MPX8, de az én LPD8-amból kiindulva kelleni fog a sok réteg celluxos, sokszor szétszedve-összerakva kísérletezős érzékenység mod, vagy esetleg kb 10-15 dodóért lehet rendelni frankósított padeket, és akkor tényleg lehet kis gyakorlattal három ujjal triplázni meg fincsi neszekkel tarkítani és jó kifejezőerővel hangsúlyozni anélkül, hogy erőlködve szarásra emlékeztetne az állítólagos jam alaphangulata.


Pécé kelleni fog a hangbankok összerakosgatásához, esetenként feltöltéséhez de szerintem aki nagyon keres, talál telóra is néhány felálláshoz létező, működő megoldást, így kutatás után vásárolva sanszos, hogy pont olcsóbban pont lehet találni megoldást külön költségek nélkül. Vagy ha van pc (vagy mac), akkor minden van...

2018. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!