Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonszolgáltató az,...

Melyik telefonszolgáltató az, ahol nem kérnek hitelbírálatot vagy felesleges előleget hogy megvehesd a telefont tarifacsomaggal részlettel fizetve?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni részlettel és tarifacsomaggal, és 0 ft a kezdőrészlet. És mikor kattintottam a vásárlásra, egyből kértek mobil előleget és hitelbírálat is lesz.. Én diák vagyok könyörgöm, van elég pénzem hogy kifizessem, nem kell félteni mert kapok zsebpénzt és abból fizetek. Tényleg ennyire hülye business ez hogy már 7000ft/hóért van hitelbírálat meg minden f@xság? Szomorú..

2018. szept. 24. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kell telefon akkor menj be és vedd meg ott és igen kell fizetni valamennyit ha új előfizető vagy. Nekem vodafonnál havi 24 ezer előfizetés után tudtam kihozni ingyen telót.
2018. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon mindegyiknél van.


Nem értem mi ezzel a gond...

2018. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért írják,hogy 0 ft kezdőrészlet és ennyi meg annyi, aztán csak később derül ki, hogy mégis 28k a mobil előleg meg minden kutyagumi
2018. szept. 24. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor 0 forint ha több éve egy szolgáltatónál vagy!

Vagy már 18 éves? Vedd meg a boltban fizesd ki amit kell.

2018. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

A telekomnál nincs hitelbíralat. Ha nem vagy 18,szerintem nem is kérhetsz a nevedre.

Én is új előfizetőként 35.000ft előleggel hoztam ki telefont,fizetve volt rendesen,most 0ft.

A 0ft kezdőrészlet nem jelenti hogy úgy hozhatod ki.

Viszont az előleget lebeszélheted. Tehát amennyi a havi szamlad,azt abból vonják az első pár hónapban,ebbe a telefonod törlesztője nem számit bele.

Ha van elég pénzed,akkor nem értem miért okoz gondot az előleg kifizetese.:)

2018. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A 0ft kezdőrészlet nem jelenti hogy úgy hozhatod ki."


De, pontosan azt jelenti. A készüléket annyiért kaptad, a következő hónapban kezded fizetni. A többit a szolgáltatásért fizeted.

2018. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"És mikor kattintottam a vásárlásra, egyből kértek mobil előleget és hitelbírálat is lesz.."


Amíg nem jelentkezel be és nem vásárolsz semmit, nincs mobilelőleg és nincs hitelbírálat. Ennyi.


"Tényleg ennyire hülye business ez hogy már 7000ft/hóért van hitelbírálat meg minden f@xság? Szomorú.."


Tényleg ennyire naívak az emberek hogy azt képzelik nagy értékű eszközöket és szolgáltatásokat odaadnak ingyen, anélkül hogy megkérdeznék van-e bármilyen jövedelmed?

A bankok is mindenkinek adtak hitelt aki csak arra járt, azóta meg rádöbbentek hogy nem mindenkin lehet kintlevőséget behajtani.

Zsebpénzed van? Kit érdekel? Arra nem küldhetik a behajtókat hogy vegye el tőled. Behajtani csak jövedelemből tudnak. És ebből a szempontból a diák a legrosszabb.

2018. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!