Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a szolgáltatóknál...

Szerintetek a szolgáltatóknál vásárolt nem független telefonokat nagyon lebutítják? és ha igen akkor azonos mértékben minden telefont?

Figyelt kérdés
azért gondolom ezt mert az egyik 230.000 ft-os készülék 105.000 ft-ért kapható és nekem kissé gyanús hogy ennyivel olcsóbb

2017. máj. 15. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem butítják le...
2017. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor csak azért mert nem független kb a feléért adják el?
2017. máj. 15. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a T-mobilt nézted, ahol most 96 ezer forintal olcsóbban adnak pár készüléket...., de csak akkor olcsóbb ha aláírsz egy 2 éves szerődést bizonyos feltételekkel. pl.: 4gb mobil internet plusz nem tudom mennyi perc.


Ezzel egy csomagot veszel meg, aminek van havidíjja ami kb 17 ezer forint. Ha olyan csomag feltételeket választasz ki ahol kevesebb a havídíj akkor a telefon ára is megnő.



(nem rég néztem a T-mobil oldalát mert új telefont szeretnék venni, lehet nem erre gondoltál)

2017. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs butítás. A különbözet a havidíjba van építve.

És a végén drágábban jössz ki, mintha vennél egy függetlent és hozzá feltöltőkártyás sim kártyát.

2017. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Annyira butítják, hogy csak az adott szolgáltató SIM kártyájával használható. Ennél nagyobb mértékben ma már nem jellemző -de a brandelt szoftver okozhat meglepetéseket...
2017. máj. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem érné meg nekik lebutítani,mert a végén többe kerül a teló,mintha megvennéd kártyafüggetlenül,csak ezt nem nagyon szokták kiszámolgatni.
2017. máj. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a T-mobilnál néztem a Huawei p10 Plust. de akkor lehet inkább megveszem függetlenül
2017. máj. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!