Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonnal foglalkozó...

Mobiltelefonnal foglalkozó oldalak?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy dràgàbb telefont szétnéztem àrukeresön és azt tapasztaltam hogy rengeteg netes àruhàz àrulja joval àr alatt a készülékeket, mennyire megbizhatoak ezek az àruhàzak? Miért tudjàk olcsobban adni a készülékeket mondjuk mint egy MediaMarkt?



Tudnàtok esetleg nektek bevàlt boltokat ajànlani?



2018. szept. 25. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Edigital

De én az eustock.eu oldalt javaslom👍

2018. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem áron alul adják, csak kevesebb haszonnal dolgoznak


a beszerzői ár mind a 2 esetben x

csak az egyik x+10ezerét adja, a másik x+30ezerért



van egy dohány boltos ismerősöm, ő is "áron alul" ad mindent, pedig ő is ugyan azon az áron veszi mint a tesco vagy a kissebb boltok

de a kávét, energia italt és az üditőket jóval olcsóbban adja a tescotol, a kissebb boltok is drágábbak


egyszer kérdeztem meg, hogy mi éri meg neki ezen, csak anyit mondott "figyelj, megveszem olyan áron, mi éri meg?? kevesebbet eladni drágábban?? vagy olcsóbban eladni jóval többet?? így több hasznom van az egészből, mintha drágábban adnám, de nem vennék annyira"

lehet benne valami, mivel én is ott vettem mindíg az energia italt, a dobozos pepsit, az ásványvizet (a cigit ő se adta olcsóbban) a hell is 50-80 ft al olcsóbb volt ott mint máshol, és ha tényleg bele gondol az ember inkább megvettük ott mint máshol, mondta, hogy van aki másik településről jár be, mert tudja azt hogy itt olcsóbb és megéri bejárni (ha zsugorral veszi)

meg a szemes kávéból is mondta, hogy raklap szám rendel minden hónapba mert fogy



az elektronikai üzleteknél sincs sokkal másképp, nem feltétlen a selejtet adják olcsóbban, szimplán megelégednek kevesebb haszonnal egy eszközön, de lehet többet adnak el így mintha egy neve nincs üzlet drágán adja, mert akkor úgy van vele a paraszt, hogy "akkor adok érte 10-15ezerrel többet, de akkor már a media markt ba veszem meg, vagy a szolgáltatónál"

2018. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért adják olcsóbban a GSM boltok és hasonlók mert szürkeimport útján szerzik be a termékeket.


Ez annyit jelent hogy a terméket legálisan, de a gyártó "tudta" nélkül hozzák be az országba (sokszor azért ilyen olcsó mert ráadásként ÁFAcsalt a telefon).


Ha lemondasz a gyártói garanciáról (sőt, sokszor még maguk a boltok is tojnak a garanciaérvényesítésre) akkor nyugodtan vedd meg olcsóbban. De ha neked fontos a garancia, akkor vedd meg normális boltban (értsd: hivatalos márkaboltok, nagyobb elektronikai áruházak, pl .E-Digital, MediaMarkt, stb.)

2018. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"jóval ár alatt"

Ott azért már valami sántit. Szürke import, garancia probléma, esetleg csaló.


Engem hidegen hagynak a webáruházak.

A nagy elektronikai boltok útba esnek.

Nem kell a csomagküldőt várni, hogy na mikor hozzák a csomagot. Nem boritom fel a napomat. Leveszem a polcról kifizetem és már használom is.

Ha netalán szervizelni kell, nem kell elküldenem, hanem személyesen elviszem.

2018. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél olcsóbban veszed, annál kisebb az esélyed hogy gariztatáskor gyors és zökkenőmentes ügyintézésben lesz részed. Más különbség nincs.
2018. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!