Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 150. 000 forintért melyik...

150. 000 forintért melyik most a legjobb ár/érték arányú telefon?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én a oneplus 6-ot ajánlom

Ez a telefon remek ár-érték aránnyal rendelkezik, és ami még az egyik leghatalmasabb előnye az az, hogy NAGYON gyors. A világ egyik, ha nem a leggyorsabb mobiljáról beszélünk, ami azért elég jó. Az ujjlenyomat olvasó ovális és a hátlapon van, de villámgyors, szinte azonnal felold a készülék. Kinézetre tetszetős a telefon, de notchos(a telefon tetején lévő kis fekete cucc mint az iphone X-nél), ennek ellenére nagyon szép. USB type C csatlakozója és Jack csatlakozója is van tehát tudsz bele fej- és fülhallgatót tenni (plusz pont). A minőség abszolút prémium az anyaghasználat terén. A kijelző megjelenítése gyönyörű. Itt is van lehetőség gesztusvezérlésre, amikor nem használod a gombokat, hanem húzásokkal kezeled a telefont. De visszatérve a gyorsaságra. A telefon gördülékeny... ezt úgy értem, hogy konkrétan 0 a lagg, fantasztikusan gyors, mindent azonnal csinál amit akarsz. Csúcshardver jellemzi, tehát nincs olyan játék, ami kifogna a mobilon, mindent tökéletesen visz melegedés nélkül. A kamerákról: az előlapon egy 16MPx-es kamera van, tehát selfiekre tökéletes. A hátlapon 2 kamera van, az elsődleges kamera szintén 16MPx, a másodlagos 20MPx, tehát nagyon jól teljesítenek. Optikai képstabilizátor, lassítás stb. szintén megtalálható. Videókat 4K 60fps-ben tud rögzíteni ami egyébként király, nem sok telefon képes ilyesmire (és az optikai képstabilizátornak köszönhetően stabil és jó minőségű videókra képes. Az üzemidő abszolút vállalható: 3300mAh kapacitású aksi van benne, tehát kevesebb használattal 2 napig bírja egy töltéssel, viszont ha sokat nyomkodod a telefont, még úgy is kibír 24 órát. Gyorstöltést támogat, nagyjából 1 óra 20 perc alatt lehet 0%-ról 100%-ra tölteni.


Az ára: bizony, nem tudom gondot okoz-e, de 170 ezer forint maga a teló (64giga tárhely 6 giga RAM)ami 20k-val több mint amit kérdeztél.A 128 gigás és 8 giga RAM-mal rendelkező telefon 181 ezer, a 256 giga 8 giga RAM kombó pedig 200 ezer, de erre már szerintem nincs szükséged, bőven elég a 64 gigás is. De ez a telefon bőven felveszi a versenyt az Iphonokkal, sok esetben le is hagyja őket, tehát mindenképpen ajánlom neked ezt a telefont.

Remélem tudtam segíteni :)

Ha esetleg sokallod az árat kérdezz nyugodtan tudok olyan telefont mondani, ami megfelel igényeidnek :)

Üdv

2018. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi BarackPalinka!


En is azt neztem, legjobb rajta a majdnem stock droid meg az a gyonyoru amoled kijelzo. :)

2018. szept. 27. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyiért én a Xiaomi Mi 8-at tudom ajánlani, a belinkelt kérdésben, már írtam róla.

2018. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bizony, nagyon jól összerakta a oneplus :)
2018. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!