Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X vélemény?

Iphone X vélemény?

Figyelt kérdés
Vacillálok, hogy mit vegyek. Azt, vagy 8at esetleg Samsungot.

2018. szept. 26. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Már rég nem éri meg az iPhone, sajnos. Ha nem ragaszkodsz az Applehez, NE vedd meg!


Ennyit amúgy se ér meg egy telefon.


Galaxy S9, P20 Pro, stb. bőven elég ha drága telefont akarsz.

2018. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Már egy ideje a Samsungok is feleslegesen drágák. A legtöbb konkurens 150-200 ezerért hozza azt, amit a Samsung 350-ért.
2018. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
A Samsung is bele esett abba a hibába, mint már jó régen az Apple... Nem a terméket, hanem a logo-t fizeted meg rajta.
2018. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Galaxy S9 160 ezer, s8 130 ezer, Iphone X 270 ezer.

Szeretem az Iphone-okat, az új a legjobb (XS, XS May ), de ennyit nem adnék érte.

Nekem Iphone SE 128 Gb + Ipad 32 Gb kombó jött be, a kettő 200 ezer.

2018. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy le lettünk pontozva, mert meg merészeltük mondani, hogy az iPhone és a Samsung már csak státusz szimbólum semmi más. :'D
2018. szept. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én ezek közül az iPhone 8at venném. A X szörnyen drága, szerintem nem éri meg, ráadásul a kijelzőn, a kamerán és a RAMon kívül nem tud sokkal többet, mint a 8.


Samsungot nem választanék. Nem kap sokáig frissítéseket, tehát kevesebb ideig bírja, mint az iPhone-ok, bár ez leginkább attól függ, hogy hogyan használod (mennyire kíméled, stb.).


Tehát én az ára miatt nem választanám a X-et. A 8 majdnem ugyan azt tudja és 100ezer Ft-tal olcsóbb.

2018. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 ebben a témában normális embert ne keress.
2018. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huaweit még egyszer nem akarok, most is az van(p8 lite) és annyira megbántam, lassú, fagyakszik és csak az ôrületbe kerget, szóval lehet akármilyen p20 pro én nem veszek olyat. vagy Samsungot vagy iPhonet inkább.

Reméltem azért kapok egy normális véleményt, de mindegy legalâbb #6-osé valami olyasmi volt, amore vártam. Tényleg mindegy, hisz gyakorin ezt megszokhattam volna már :'D

2018. szept. 27. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Rohadtúl nem tud annyit egy másik androidos teló mint egy s9 :DDD
2018. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az i8 ugyanolyan mint az előzőek. Persze, ‘gyorsabb,újabb’, de semmi extra. Az X, na az már más. A felhasználói élménye, a FaceID viszi a prímet (nálam).


Androidról nem tudok nyilatkozni Ha androidot akarsz akkor Samsung, ha iOS-t akkor iPhone.

2018. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!