Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone 6 vagy az IPhone 7...

Az IPhone 6 vagy az IPhone 7 éri meg jobban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Igaziból nekem még soha sem volt IPhone telefonom. Nem nagyon tudom,hogy hogyan kell használni. Bár a barátnőmét nagyon sokat nyomkodtam,hogy rájöjjek mégis hogyan kell az IPhonet irányítani. A barátnőmnek IPhone 6-ja van. De amikor megláttam az IPhone 7-et akkor hirtelen nem tudtam,hogy melyiket vegyem meg magamnak. Mind a kettő jó szerintem,mert mind a kettőt sikerült 1x kipróbálni. A mostani telefonom amúgy Samsung Galaxy A3 2016. Ez a teló is jó,de nekem már 4 éve 1 IPhonéra fáj a fogam...és most végre megvan rá a pénz.

2018. szept. 28. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Az iPhone 7. Jobb minden szempontból (hardver, ram, kamera stb).

Én a kettő közül az iPhone 7-et venném.

2018. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7. A 6-ost kicsit elcseszték.
2018. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az iphone 6 olcsobb viszont elégé gyenge

Inkább az iphone 7

2018. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blaablabla válasza:

Nekem is 7 van és nagyon szuper, gyors, megbízható, a kamerája nagyon szép. A 6 nem annyira jo mint a 7, sokkal lassabb,stb.

Több extra funkció van a 7-Ben mint a 6-ban. Egyértelmű h a 7.😃

2018. okt. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!