Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone XS 64 gb vagy 256 gb?

IPhone XS 64 gb vagy 256 gb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A közeljövőben tervezek venni egy iPhone XS-t, de nem tudom, elég lenne-e a 64-es. (Sajnos nem igazán tudom belőni, mennyi is az a tárhely a gyakorlatban, mivel most egy 16 gigás 5s-t használok, ez pedig az elmúlt 1-1,5 évben már édeskevés volt) Szerintetek megéri kiadni azt a plusz 60 ezer forintot a nagyobb tárhelyért? Több száz fotó, videók, kb 15-20 app, pár giga Spotify-os zene lesz majd rajta. Játékokat nem igazán használok, viszont a gmail, google drive és egyebek esetemben elég sokat foglalnak. Plusz azt még fontos megemlítenem, hogy nem egy évre szeretnék telefont venni, fontos, hogy 3-4 év múlva se kínlódjak azzal, hogy nincs helyem. Köszi a tippeket! :)

2018. szept. 29. 15:12
 1/3 Brandon41 ***** válasza:
Igaz nekem nem iphone-om van, helyette egy oneplus 3t 64gb, és nekem az a tapasztalatom, hogy a 64gb-t csak 4k videókkal és filmekkel lehet gyorsabban megtelíteni, képekkel, játékokkal nem igazán. Egyszer csináltam egy kb 5 perces 4k videót ,de az is picit több mint 2gb helyet foglalt. Úgy hogy ha szoktál telón filmet nézni, 4k videót csinálni akkor lehet hogy inkább a 256gb-os verziót lenne ajánlott megvenned.
2018. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

64gb bőven elég , képeket/videókat felrakod google fotókba és kész, korlátlan tárhely és ingyen van

(állítólag valamennyit ront a minősègen....de szerint egyáltalán nem látható)

2018. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16 GB-os iPhone 5s után váltottam két éve 32 GB-os iPhone 7-re. A dupla tárhely nagyon kellett már, és nagyon örülök, hogy a legkisebb most már 64 GB, mert a 32 elég jó, sokkal több annál nem fog kelleni, de azért egy a sok kép miatt néha jól jönne néhány plusz giga. :D Ha legközelebb váltok, biztosan a 64 GB mellett fogok dönteni, mert annál többre tényleg nincs szükség. Ha a 16 és 32 GB megfelel valakinek, a 64 is jó lesz. :)
2018. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!