Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne megszokni egy...

Hogy lehetne megszokni egy androidos telefont? Az iphoneom szervizben és most egy samsung j6-os használok. Csak olykor már az őrületbe kerget annyira nem jön be az android.

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy sajnos. Ilyen az android. Akinek van türelme hozzá az képes megszokni, de sose lesz tökéletes rendszer. Valami mindig nem úgy működik rajta, ahogy kéne, egyes alkalmazások működése leáll a legváratlanabb pillanatban, sokszor az újraindítás segít, de néha factory reset kell neki.

Nem véletlen, hogy olyanról mindig hallani, hogy Androidról vált valaki iPhonera, de olyat csak nagyon ritkán, hogy iPhoneról Androidra. Bírd ki ezt a pár napot, mást nem tudsz tenni.

2018. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Amerikában szerveznek erre kéthetes bentlakásos táborokat. Az analfabétákat külön barakkokban heylezik el, úgyhogy nem leszel idegenek között.
2018. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem egy alsókategóriás Samsung-ot kéne egy IPhone-hoz hasonlítani...
2018. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó most max két hét iphone pótlásra azért nem fogok egy 9-es Noteot venni...bár valószínű azzal sem lennék sokkal előrébb mert maga az egész logikája nem jön be az ios-hez képest. Bár ott legalább méretben kb egy lenne a két mobil.
2018. szept. 29. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom. Nekem ezzel soha nem volt gondom. Én iPhone-ról váltottam Androidra, vissza iPhone-ra aztán megint Androidra. Egyszer sem okozott gondot a váltás. Minden alkalmazás pontosan ugyanúgy nézett ki és ugyanúgy működött mindkét rendszeren. A gyorsasággal és a stabilitással sem volt gond.

Mondjuk időközben rájöttem hogy számomra tök felesleges csúcskategóriás telefon, mert konkrétan netezésen (e-mail, hír olvasás, fórumozás, gyakorikerdesek.hu bújása), meg Facebookozáson kívül kb semmi másra nem használom.

iPhone 6-ról váltottam mert az már elég lassúcska volt, Galaxy A8 2018-ra. Tökéletesen elégedett vagyok ezzel a telefonnal is.

2018. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, milyen IPhone-od van?
2018. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
8 Plus ami egy nagyon jo telefon amugy es jovo oszig azt hasznalom majd.:)
2018. szept. 29. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem szeretnék cinikus lenni, de ha olyan jó telefon, akkor miért van szervízben?
2018. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert meghibásodott. De ők legalább újat küldenek ami akkor is jól jön ha jövőre eladom majd mert csak nem egy két évest adok el. Megnézném a samsung mikor cserélne. Meg ha azt nézzük az Audit is viszik javítani olykor.
2018. szept. 29. 23:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt sejtettem! Csak az a fura, hogy ez egy 1 éve megjelent telefon (és jelenleg is bőven 200 felett van az ára) és már szervízbe kell vinni! Ez az amiért nem értem ezt a nagy felhajtást az IPhone meg a többi csúcstelefon körül! Persze, minden gyártónak vannak hibás darabjai, de akkor is, na...
2018. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!