Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári visszaállítást csináltam...

Gyári visszaállítást csináltam a telefonomon (Samsung G. S7), és most az értesítések helyett az "értesítések elrejtve" üzenet jelenik meg. Hogyan lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak bökjél rá....( az üzenetre )
2018. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem így gondoltam. Oké, hogy így meg tudom nézni, hanem úgy kellene, hogy ne ezt az üzenetet írja ki, hanem rendesen, azaz ne legyen rejtett üzenet, hanem valódi.
2018. szept. 29. 19:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban "tartalom elrejtve" szöveget írja ki.
2018. szept. 29. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az iPhonom csinálta ezt, ráadásul a híváslistát tüntette el. Ott csak rá kellett bökni, és előhozta. Pedig elvittem egy szervizbe is, de ott nem tudták megjavítani. Aztán véletlenül jöttem rá....gondoltam egy Android csak nem bonyolultabb...
2018. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!