Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehetne tenni a google...

Mit lehetne tenni a google play services sel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban a telefonon kétszer olyangyorsan merül, mint eddig. Az akkumulátor közel maxos állapotban van, de a google play services a háttérben rengeteget fogyaszt. Próbáltam már kitörölni az adatait, cache-ét, sőt hard resetet is, de nem javult meg. Tehát meg kell rootolnom a t.lefont és korlátozni a google play services t, vagy esetleg letörölni a telefonomról egy permission managerrel? (A google appjait nem nagyon használom.)

2018. szept. 30. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet a problámád, de tüneti kezelésnek megfelel, hogy rútolva, pl. SD Maid appal le tudod fagyasztani. Pár dolog nem fog majd működni, de lehet, hogy észre sem veszed. Régi "elavult" telómon ezt csináltam, mert ha lehet valamiért őszintén szidni az androidot, akkor az a gugli play szervíz.
2018. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Letiltottam, most jó. De mindennek megvan az ára pl. a Chromeon kívűl egyik G app sem fut G PS nélkül.
2019. máj. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!