Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban, samsung...

Melyik éri meg jobban, samsung A8 vagy S8?

Figyelt kérdés

Ami számomra fontos lenne, hogy viszonylag jó fotókat készítsen, és ne legyen könnyen törékeny.

Olvastam az S8-ról, hogy nagyon törèkeny, mennyire tudja védeni egy tok?

Elég huzós áa van a kijelző javításának, vagybtalán biztosítást kötni rá még megéri?

A8 kevésbé lenne törèkeny?



2018. okt. 1. 09:42
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

S8+ készülékem másfél éves, egyszer törtem rajta első védő üvegfóliát, egyszer hátsó védő üvegfóliát, amikor éppen a legritkább helyzet szerint pont nem volt rajta a tok, a készülék mai napig sértetlen.


Egy jó tok és egy üvegfólia a kijelzőn, a hétköznapi leejtésekből így csak óriási pechhel lehet baj.

De én spec azt is bevédtem egy készülék-biztosítással, ilyen értékű készüléknél szerintem hazardírozás biztosítás nélkül használni.

2018. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!