Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 9, Samsung galaxy s7...

Honor 9, Samsung galaxy s7 vagy huawei p20 lite éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok és nem tudom milyet vegyek.Sokat fotóznék vele,de ezen kívül átlagos dolgokra használnám.2018-ban megéri pl. S7-et venni? A kamerája gyengébb mint a másik két említett telefonnak.

2018. aug. 4. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Honor 9-et vennék.

Az S7-nek meg elég erős kamerája van, miért mondod, hogy gyengébb?

2018. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az S7-nek 12 megapixeles míg a honornak 20.
2018. aug. 4. 16:04
 3/10 Brandon41 ***** válasza:
100%
Még mindig nem minden a megapixel.
2018. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül az S7-nek van a legjobb kamerája.

A megapixel nem a legfontosabb.

Viszont a telefon támogatása már nem sokáig lesz.

2018. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem a megapixelek számítanak ma már a telefonokon. Ha 12 mpx meg van a kamera az már jónak számít. A rekeszértéket kell nézni pl f1.7-es. Ez is márkától független, hogy milyen. Ha f1.8 meg van minimum, az már jó képeket készít. Te esetedben az s7 f1.7-tel rendelkezik. De a helyedben fontolóra venném az s8-at, amibe ez a kamera került csak szoftveresen tovább lett fejlesztve, ezért láthatóan szebb képeket csinál. Most jelenleg 135.000 a legolcsóbban, ha megengedheted magadnak mindenképp ezt válaszd. De igazából az s7 kamerája is megfelel:)
2018. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esetleg iphone se-ben nem gondolkozol?annak is nagyon patent a kamerája,amúgy ezek közül csak az s7
2018. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat. Iphoneban nem gondolkozom,mert az akkumlátoruk nem legjobb és kicsit túl van árazva a készülék.
2018. aug. 4. 23:51
 8/10 A kérdező kommentje:
s8-at hol láttál ennyiért?
2018. aug. 4. 23:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem S7 van, le nem cserélném. A rendszer stabil, a kamera rossz fényviszonyok között is korrekt képet készít telefonhoz képest, én nem bántam meg. Rendszerfrissítések még bőven vannak rá, épp tegnap jött egy update, szóval még bőven van támogatása. Többektől hallottam már hogy a huawei milyen jó képeket készít, talán csak elfogult vagyok, de számomra az s7 tisztábban fotóz.

A felbontással meg tényleg ne törődj! Semmit nem ér a megapixel, ha vacak a lencse. És itt meg kell jegyeznem, hogy az s6-nak megapixel szerint jobb kamerája van mint az s7-nek, de ha a két telefonnal ugyanazt lefotózod....érezhető a különbség.

2018. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsi, tévedtem, 140ezer az s8. Itt a link [link]
2018. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!