Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lehet befektetni egy...

Érdemes lehet befektetni egy újabb Nokia készülékbe? A márkanév nyílván meggyőző, de nem kell tartani attól hogy egy régi-új vállalatról van szó?

Figyelt kérdés

Konkrétan Nokia 8 Sirocco érdekel. Kicsit félek hogy nagyon újak még a piacon, és nem elég kifejlettek a telefonjaik. De Samsungot nem szeretnék, ahogy Apple-t sem, és a többi gyártó sem vonz eléggé.

Esetleg valakinek van személyes tapasztalata az újabb közép-felsőkategóriás Nokiákról?


2018. okt. 2. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a mobilt most 200ezerbe került, ennyiért van pl OnePlus 6, Galaxy S9, Xiaomi Mi8, amik jobbak nála.
2018. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én biztos,hogy nem vennék Nokiát,kiindulva abból,hogy mióta a nyomógombos nokiák eltűntek,megállt a Nokia. Biztos van aki veszi,én nem tenném. Volt egy nokia telóm, érintős,nem is a gagyibb típus,de olyan hibákat produkált,hogy a szervízesek is nevettek. Én nem vennék !
2018. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ahol én lakom, kb 160 ezerbe kerül.
2018. okt. 2. 14:02
 4/7 anonim válasza:
Nokia 10 éve halott.
2018. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Okostelóik akár jók is lehetnek, de azért ez a HMD Global nem az a Nokia, ami régen volt.

Mivel én androidos telót nem fogtam kézbe tőlük, csak a frissen kijött Kai OS 8810-es banánt vettem, csak abból indulhatok ki.

Az hardveresen egy remekül összerakott készülék, tökéletes szereléssel és nagyon jó akkuidőkkel, de akkora fos bétánál is rosszabb félkész szoftver van rajta, hogy a pofátlanság teteje volt ezt kiadni.

Komplett menüpontok hiányoznak, retardált a névjegy-kezelője, nincs egyetlen gombnyomásos kilépés az almenükből, egyes funkciókba belépésnél percekig merevgörcsöt kap, logikátlan menüszerkezete van (játékok például randomban beszórva a főmenübe, nem külön mappában, akkuinfó három lépéses menümélységben bújik, nulla szövegkezelési (copy-paste) funkció, menüpontokból kilépve mindent elfelejt (nulla háttérfuttatás), felsorolhatatlan, annyi hiba van benne. Tényleg egy, a tesztfázis elején kiadott fejlesztői verziónak tűnik, semmiképpen sem final release.


Ha az androidra is ilyen színvonalas brigád fejleszti a romot, akkor isten mentsen meg tőle mindenkit.

2018. okt. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó telefonokat gyártanak, hardveresen és szoftveresen is. Egyelőre nincs semmi innováció a kicsit unalmas készülékeikbe, de amit tudnak, azt jól tudják.
2018. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De egy telefon vásárlás egyáltalán nem befektetés.
2018. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!