Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy okos telefont,...

Szeretnék egy okos telefont, de mivel a számitógép kezelésének az alapjait ismerem, internetezek, facebookozok, levelezek, beszélgetek. Kinéztem egy Huawei 9 ligt. Jó lehet ez nekem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi A2:

Android One (stock Android, garantált frissítés, stb)

Hátránya: nincs Jack, (papíron) kicsit gyenge aksi.

Előnye: jó kamera, jó SoC, nemrég jelent meg.

2018. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen ügyes vagy, nagyon jó neked.
2018. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá és mik az elvárásaid (oké, a fenti tevékenységek, de pl akkuidő? kamera? kell-e NFC, Infra, stb?)
2018. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem értek, mintha nem is magyarul mondanátok. Sajnos senkim sincs, aki értene hozzá jobban.Kb.40 esetleg 50 ezret szánnék rá. Látom vannak akciók, vagy esetleg használtan vennék.
2018. okt. 5. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy már megvetted. Én xiaomi redmi 6-ot ajánlottam volna. Piszokjó teló.
2019. febr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!