Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a jobb választás?

Melyik lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni Novemberben egy új telefont és ez mindenképpen egy Iphone lenne. Viszont nem tudom hogy az IPhone 8 Plus vagy a Iphone XR lenne a jobb. A kettő között 70€ van, tehat az egyik 780 mig a másik 850€, viszont az XR-ben egy kicsit több van mint a 8Plusban.

2018. okt. 6. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
mindenképp a drágábbat vedd, iphonenál az a lényeg!
2018. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég sokban különböznek, személyes preferenciák hiányában pedig nehéz megmondani, hogy neked melyik lenne a jobb választás.

Első körben itt hasonlítsd össze őket: [link]

2018. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második válaszoló. Most Huawei P9-em van, mar 2 eve. Nagyon sokat olvastam -es a kezemben is volt ezerszer mind a ket telefon. Sajnos ezert sem tudok választani. Nekem mondjuk mint műszakilag az Xr tetszik jobban
2018. okt. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!