Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jön be az internet...

Miért nem jön be az internet az érintôképernyôs mobilomon?

Figyelt kérdés

Van egy másik érintôképernyôs mobilom de azon nem jön be az internet, be van kapcsolva a WIFI és WIFI mellett vagyok de egyszerûen mindig azt adja be nekem hogy:


"ön jelenleg offline"


Miket kell beállítanom hogy bejöjjön az internet? (Már vagy egy és fél éve megvan az az érintôképernyôs mobilom ami csúcsmodern a régiekhez képest és egyszerûen az internetet nem képes beadni?+


2018. okt. 7. 11:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Miket kell beállítanom rajta?
2018. okt. 7. 11:03
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy ha olyan SIM kártyák rakok bele amin van internet akkor beadja az internetet attól még hogy offline-t ír ki?
2018. okt. 7. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
wifi esetén legyél rákapcsolódva a wifi modemre, mobilinternetnél meg helyes apn beállítás szükséges
2018. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol se találom a WIFI modem meg az APN csak VPN van de ott nem ad be semmit, meg amikor át akarok küldeni Bluetoothon egy videót a Tablet-re, mindig sikertelen. Ezek a "csúcsfejlett" gépek jem tudnak semmit! O_O
2018. okt. 7. 11:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Van egy csomó beállítás de nemtalálom a modemet, egyszerûen egy ilyen fejlett telefon nem tud beadni egyszerû dolgokat mint az internet.
2018. okt. 7. 11:48
 6/9 A kérdező kommentje:
:(
2018. okt. 7. 11:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez pénzlehúzás! :(
2018. okt. 7. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Bekapcsolod a wifit, frissíted a keresést, ha látod a hálózatodat, csatlakozást indítasz és megadod ja elszavad. Az "érintôképernyôs mobil" tipusú készüléken ezt így kell elvégezni.
2018. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem megy. Nem adja be mert mindenhogy ahelyett hogy beadná a netet, kiírja hogy: "ön jelenleg offline"


Már mident próbáltam de egyszerûen kész vagyok.

2018. okt. 7. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!