Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri régebbi használt...

Megéri régebbi használt iPhonet venni ezekre a célokra?

Figyelt kérdés

Édesanyám rám bízta a feladatot, hogy nézzek neki valami telefont. Androidos ötletem lenne, viszont megfordult a fejemben a használt, régebbi iPhone is, ezekkel viszont annyira nem vagyok képben, mennyire érik meg.

Az ok, hogy eddig mindig droidos telefonja volt, és mindet szívből gyűlölte.


Az elvárások:

- ne legyen túl drága (max. 60-70k környéke)

- ne fagyjon le állandóan(!)

- ne kapcsolgasson ki töltőről való leszedés után 1 órával (valahogy eddig minden telefonját sikerült így kinyírnia, 2-3 éven belül csak töltőre dugva volt használható, ötletem sincs hogy hogy csinálja :D )

- lehessen használni pár évig, lehetőségekhez képest ne lassuljon, ne döcögjön

- ne legyen phablet, egy kisebb méretű női kézzel lehessen használni, férjen be egy női zsebbe


Amire kell: facebook, messenger, fotózás (nem NatGeo szint, csak "legyen felismerhető, hogy mit kaptam le" szint), basic telefon funkciók (hívás, sms)


Szóval sokat nem vár tőle, csak azt a keveset hozza megbízhatóan és gyorsan.


Ilyen igények esetén megérheti körbenézni a használt almák között?


2018. okt. 8. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Használt SE tökéletes erre a célra.
2018. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

Dehogy vennék más levetett sz.ros gatyáját.

Vegyél újat az Eustockon pont nagyon jók vannak, bármelyik megeszi reggelire azt az ájfont.

ma már az androidosok tudják , sőt többet is mint az IOS. Az az én szememben meg nem való semmire amit naponta kétszer kell tölteni, mert az nekem használhatatlan. Nekem egy 24 órát kikell birni nem tudom tölteni, ezt meg egyik ájfon se tudja.

Meg nem utolsó sorban nyilván azért adja el mindenki a telefont mert valamiért nem jó.

2018. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég sok sebből vérzik a kedves 2-es válasza.

Attól hogy valaki használta, nem biztos hogy azért adja el mert rossz. Ebben az árkategóriában természetesen tényleg lehet jó választás egy androidos telefon is, de az iPhone is jó választás. Én saját véleményem szerint az iPhone SE-t én is tudom ajánlani.

És hidd el, 2-es egy iPhone is ugyan olyan jó, mint az Android, attól függ, kinek a kezében van.

Ja és nem ájfon. :)

2018. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!