Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha azt írja ki...

Mit csináljak, ha azt írja ki a telefonom, hogy "Sajnálom, a Rendszer UI leállt"?

Figyelt kérdés

Lg K4 telefonom van és mostanába már egyre használhatatlanabb volt mivel a belső tárhely tele volt.

Már tervbe volt az újra rakás, de ma mikor lefagyott újraindíottam a telefont és mikor bekapcsolt ezt a rendszer UI leálltat hozta ki. Hiába megyek rá az ok-ra továbbra is ugyanezt hozza ki és a háttér fekete marad. Többször újraindítottam de nem lett jobb.

Megfordult az is a fejembe.hogy géphez hozzácsatlakoztatom és majd ott megpróbálok letörölni valamit,de mivel nem használható a telefon így nem tudok rámenni arra hogy "fájl átvitel" vagy valami ilyesmi :'D

Én nem értek az újrarakáshoz és most még pár napig nem tud senki segíteni benne.

Más tipp van amivel helyre jöhet?



#telefon #rossz #LG #rendszeruileállt
2018. okt. 8. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Újrainditás

Alkalmazások bezárása

Beállitások->gyorsitótár üritése

Napi rendszerességel végezd.

Jah,a playáruházat és az lg alkalmazásokat ne engedd frissülni!

De egy hard reset se ártana.

2018. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

A videó alapján megcsináltam és most jó lett.

Gyorsítótárat rendszeresen ürítek.

Viszont az alkalmazások autómatikusan frissülnek. Nem tudom hogy kell azt beállítani hogy a playáruház ne frissüljön.

2018. okt. 9. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Playáruház->Beállitások=Frissitésekről értesitsen,NE automatikusan települjenek!
2018. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!