Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várjam meg, amíg kijön az...

Várjam meg, amíg kijön az iPhone XR, vagy vegyek iPhone X-et, amíg kapható?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 3-4 éves iPhone 6-om van.

Már nagyon régóta szeretném lecserélni, de eddig nem került rá sor.

Eddig az iPhone 8 plus volt a szerelmem, tényleg minden benne van, ami szükséges, és (már) nincs is túlárazva, de most szembesülök vele, hogy amióta kijött a “világmegváltó”, teljes előlapot beterítő kijelző, eléggé elavulóban van már ő is sajnos.

Kétségtelen, hogy az XS készülékek nevetségesen túlárazottak, alig van rajta újítás az előző modellhez képest, így ezeken nem is gondolkodom.

Viszont az XR nagyon tetszik, és egy kamera ide, vagy oda, tényleg minden benne van, amire szükség lehet.


Az a tervem, hogy innentől kezdve évente szeretném cserélni a telefonomat. Nagyon bánom, hogy az elején még ragaszkodtam a készülékemhez, de tényleg jobban megéri így, és így jóval olcsóbb a telefonvásárlás, mint aki minden 5 évben vesz egyet, és csak porosodnak a régi készülékei egy fiókban.


Viszont nagy valószínűséggel az új “olcsó” iPhone XR az eddigi SE megfelelője, azaz szinte biztos, hogy a következő évben már csak eszeveszetten túlárazott készülékekre lehetne váltani, hacsak nem változik meg az Apple-nél ez is.

Az biztos, hogy nem akarok Androidra váltani.



2018. okt. 9. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Az biztos, hogy nem akarok Androidra váltani."

Hát, pedig a Meizu és a Xiaomi, pont erre (is) jók, ha évente cseréled a telefonodat, nem kell sokat kicsengetni érte, mint egy iPhone-ért. Az, hogy lassabban évül el, az nem érv, mert évenkénti cserénél, mindegy, hogy + 3 évig jó (ez is, csak papíron és marketing szinten jó, de éves váltásban, nettó baromság, ha nem használod addig).

Az olcsóság és az iPhone, sosem volt köszönő viszonyban, ez már elég régi dolog, úgyhogy a kettőt kár egy lapon említeni (és mielőtt valamelyik iPhone fan nekem jönne, csak szólok: igen, tudom, miben másabb az iPhone).

Úgyhogy te tudod, mit engedhetsz meg magadnak és mennyiért.

2018. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem vegyél X-et, az XR-nek 720p-s LCD panele van, béna kávája és nincs 3D touch, valamint 1 giga rammal kevesebb van benne. Az a telefon kb. 180 ezer ft-ot érne, reálisan. Ilyen paraméterekkel. Az X sokkal jobb telefon.


Amúgy nem pont ez volt az érv az iPhone mellett mindig, hogy azért ad ki rá az ember ennyi pénzt, hogy 3+ évig használható legyen?! Meraz androjid 2 év után tönkremegy brühühü. 3 évig használtam S6 edget, a mai napig semmi baja. Az iPhone 6 meg kb. kuka.

2018. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 2: van, aki mai napig 5S-t használ, pedig az, mikori is?

Amúgy ezen, én is megdöbbentem.

Viszont tudom, hogy nem egy Androidos készülék is simán bírja 3, de akad olyan, ami 4 évig (csak iPhone-knál szokott lenni a lassú avulás, mint érv, teszem azt fölöslegesen, akik évente cserélik).

2018. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!