Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok...

Milyen mobilt ajánlanátok 50-70k között? Többi lent.

Figyelt kérdés

Műszaki analfabéta vagyok és nem nagyon tudom melyik érné meg inkáb, ezért gondoltam kérek egy kis segítséget.


5-8 megapixeles kamera nekem már elég. Ha nincs első az sem baj.

Belső memória 16-32 gb is elég. Az ilyeb processzor meg ram dolgokhoz nem nagyon értek.

Igazából 2 játék meg 3 alkalmazás lenne rajta az alapokon (zenelejátszó, youtube stb.) kívül.


Huawei Y7 prime-ot néztem, hogy az nekem megfelelne.

Ha esetleg írnátok erről, hogy megéri-e vagy van ennél jobb hasonló árban, azt megköszönném.


2018. okt. 10. 09:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősőm nemrég vett egy ilyen P9 lite-ot használtan, ment is neki néhány hetet 😂😂😂 Egy másiknak meg a "nagy" P20 Pro-ja pár hónaposan szervízbe került. Ennyit a nagy HUAWEI minőségről...
2018. okt. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg a Meizu-t, kérdező! Nem kell hallgatni erre a sok konzumidiótára, akik csak az Apple-Samsung-Huawei Szentháromságban hisznek! Különben is, az milyen már, pl. hogy megjelenik a félmilliós Xs meg a Max és az Apple-nek már rendszerfrissítést kell rá kiadni, hogy rendesen működjön? Nem beszélve pl. arról, hogy a legújabb A8-akkal is milyen gondok vannak... Agyonhypeolt hulladék az összes!
2018. okt. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!