Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android 6. 0 még jó?

Az Android 6. 0 még jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék új telefont venni, de nem igazán értek az ilyen telefonos dolgokhoz, és kinéztem kettőt, az egyiknek Android 6.0, a másiknak Android 8.0 rendszere van. Viszont az előbbihez húz inkább a szívem, a kisebb mérete és jobb kamerája miatt... Ebből lehet valami "hátrányom", hogy régebbi rendszer van rajta?

2018. okt. 10. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Erről a két telefonról lenne szó:

Huawei Y6 2017

[link]


Huawei Y5 2018

[link]

2018. okt. 10. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az Android 6-tal van baj, hanem a telefonnal.

Ezzel sokkal jobban járnál, és még egy kicsivel olcsóbb is: [link]

2018. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért, mi a gond a telefonnal? :(
2018. okt. 10. 14:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Kérem írjon, aki kicsit is ért hozzá, hogy ajánlaná ezeket a telefonokat? Közben Nokiákat is néztem, amik talán megbízhatóbbak, de ugyanannyit tudnak, mint a Huawei (ha jól nézem..), és többe kerülnek..


Nokia 3.1

[link]


Nokia 5

[link]

2018. okt. 12. 14:52
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, és miért van az, hogy pl ez a telefon van, ahol 35 ezer, van, ahol 50 ezer? Megbízhatóak azok a helyek, ahol olcsóbban lehet megkapni?

[link]

2018. okt. 12. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit a kettes hozzászóló ajánlott, az teljesen jó, ár/érték arányban jobb a többinél! Nekem is Meizu-m van - már nem az első - és nincs rá panaszom, csak annyi, hogy picit gyenge üzemidőben. A 6-os androiddal meg semmi baj nincs, az enyémen is az van és teljesen jó.
2018. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!