Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnet külföldön?

Mobilnet külföldön?

Figyelt kérdés

Végtelen mobilnetem van, és ha külföldre megyek mit kell beállítanom hogy legyen netem? Mert kapok esemest hogy van 5,5GB netem, de hiába kapcsolom be rendesen a mobilnetet nem megy. Mit kell még bekapcsolni hozzá?

Köszi előre is :)



2018. okt. 10. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
adatroamingot/euroamingot engedélyezd a készüléken
2018. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam a Telenoros mobilnetnél az ún. 1. roaming díjzóna országokban tudom felhasználni a mobilnetkeretem. Nem tudom, ebbe mi tartozik bele és mi nem, talán pont olyan helyen vagy, ahol nem vagy benne a hatáskörükben.

Egyáltalán beállítottad a roaming szolgáltatást? Telefonon van ilyen beállítási menüpont.

Lehet, hogy még valami szolgáltatói beállítás is kellhet pluszban, ezt érdemes megkérdezni, mielőtt kimész.

2018. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Roamingot be kell kapcsolni, adatroamingot külön és akkor menni fog. EU területén belül nincs roaming díj, ugyanannyiért telefonálsz és netezel, mint itthon.
2018. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!