Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet androidos...

Miért nem lehet androidos mobiltelefonnal megnyitni egyszerre két Word dokumentumot?

Figyelt kérdés

Megnyitok egyet, majd ha egy másikat is szeretnék megnyitni, mondjuk hogy egymás mellé tegyem a kettőt, akkor az előzőt bezárja. Vagyis nem enged egynél több dokumentumot megnyitni. Ugyanez a képeknél is. Bármilyen képnézegetőt töltök le, több képet nem enged megnyitni, csak egy lehet megnyitva.


PC-n Windows alatt akármenni dokumentumot vagy képet meg lehet nyitni.


2018. okt. 11. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ja, meg mikrosütőn se lehet. Ki érti ezt.
2018. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jogos! Elfelejtem odaírni, hogy trollok Kíméljenek! Köszönöm.
2018. okt. 11. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgyis letöltöttél több képnézegetőt, akkor "x" programban megnyitod "a" fájlt, "y" progiban "b" fájlt. Ugyanez más formátumot támogató programokra is érvényes... Érted a logikát, remélem...


Sajnos az android ilyen. Ez van...

2018. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szokj hozzá. Az android ilyen nyomorék. Windowson ilyen probléma nincs.

Próbálj meg két különböző szövegszerkesztőt egymás mellett futtatni. Úgy esélyes hogy sikerül.

2018. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na és ios alatt? (csak kíváncsiságból).
2018. okt. 11. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:

ipaden lehet(új)

iphoneon nem

2018. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lennék troll? Most tényleg a pc-s multitaszkingot hasonlítod össze és kéred számon az androidon?
2018. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Miért lennék troll? Most tényleg a pc-s multitaszkingot hasonlítod össze és kéred számon az androidon?"


Azért vagy troll, mert a kérdésre nem válaszoltál és még cinikus is voltál. Nézd meg a többiek válaszát és rájössz, hogy teljesen felesleges volt az, amit írtál. Mégis mit vártál? Meg fogom köszönni a hozzászólásod? :D Van egy mondás: ha k*vának öltözöl, akkor ne csodálkozz, ha meg*asznak.


Én csupán feltettem egy kérdést, mert azt reméltem, hogy van valamilyen megoldás arra a problémára, amit felhoztam.


Amúgy meg ezt most úgy írtad, mintha olyat várnék el az androidtól, amit aztán végképp lehetetlen lenne teljesíteni.

2018. okt. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!