Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE nem kapcsol be. Miért?

Iphone SE nem kapcsol be. Miért?

Figyelt kérdés
Tegnap magától kikapcsolt, fel raktam töltőre de nem érzékelte,nem töltött. Próbáltam felkapcsolni de nem jelent meg az apple logó. Most lenne 3 hónapos. Próbáltam a home gomb+bekapcsoló gombot de semmi. Mi történhetett? Mi lehet a baj?

2018. okt. 13. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Két dologra gyanakszom: rossz az aljzat és nem töltött semmit vagy rossz a főkapcsoló és azt kell cserélni. Mindegyik párezres tétel csak pl a macximumban.
2018. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Harmadik lehetőség, hogy a töltő rossz.

Próbáld ki másik töltővel, kábellel.

2018. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik töltővel, és azzal se töltött. A töltőm tuti nem rossz barátom telefonját töltötte.
2018. okt. 13. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehát van egy pár hónapja vásárolt telefonod, amit nem dobtál vízbe, nem törted szét és nem működik.


Na vajon, mi ilyenkor a teendő?

2018. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a megoldás?
2018. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szervízbe vittem, kicserélték egy új telefonra. Kérdeztem mi lehetett a gond de nem tudták a telenorosok megmondani.
2018. dec. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!