Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan keyloggert keresnék...

Saucony kérdése:

Egy olyan keyloggert keresnék ami listázza beszélgetéseket az ikon is rejthető Nem baj ha fizetős. Ötlet? Androidra kellene

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segíteni ezügyben tudna nekem valaki segíteni ez ügyben?

2018. okt. 14. 13:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ez picit bonyolult ezért írtam privátot neked
2018. okt. 15. 13:04
 12/17 anonim ***** válasza:

"Majd ha a te párod kerül gyanúba és meg akarsz bizonyosodni róla akkor nem leszel ekkora tanár idióta"


Te nem vagy normális, ha azt hiszed, hogy a dolgoknak ez az elintézési módja. Ez egyszerűen jellemtelenség részedről. Csak te ezt azért nem érzed, mert téged így neveltek, de még olyan könyveket sem olvastál ifjabb korodban, aminek valami jellemformáló hatása lehetett volna rád.


A te világodban ez a normális, épp elég baj az. Sőt, még nyilvános fórumon sem szégyelled előadni, mert nem érzed, hogy milyen gáz.

2018. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hallod ki nem szarja le a véleményed? te gyökér.. ha valaki csalja a másikat igenis megérdemli hogy lenyomozzák.. ennyi.
2018. okt. 17. 19:30
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne parasztkodj privát üzenetben, primitívek gondolkodnak csak így.

Először is, ha megcsalnak, az rád nézve szégyen inkább, nem bírtál megtartani egy nőt. Kielégíteni minden szempontból.

Másrészt kultúrember ilyenkor nem szarakodik, segít csomagolni és szeva. Mekkora egy dzsungellakó lehet az ilyen...

2018. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jaj de úgy ítélkezel mások felett hogy nem tudod az előzményeket .. Szóval Igenis egy nő azt állítja hogy szeret és banja megtette dolgokat és szeretnél visszacsinálni Igenis szerintem teljesen normális az hogy ha egy picit rajta tartom a szemem
2018. okt. 18. 07:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak a fogalom kedvéért. Azt hívják bizalomnak, amikor keylogger nélkül is elhiszed amit mond.
2018. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben van Örülök hogy segítettél szia
2018. okt. 19. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!