Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 7. 0 ra valahogyan...

Android 7. 0 ra valahogyan olyan alkalmazások kerültek amiket nem lehet letörölni Vagy is le lehet aztán visszajönnek Kikapcsolom az ismeretlen forrásból való telepítést de ezt valami felülírja Ki tud segíteni a megoldásban?

Figyelt kérdés

Valami olyan kellene ami hatásosan letölti ezeket a vírusokat

Az egyik egy kínai betűs

Aztán van mediatek

Meg enginee

egyenlőre ilyenek jöttek

Letölorlom őket de visszajönnek



2018. okt. 14. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefon tipus nem írtél de gondolom valami mediatek procis kínai vacak telefen...azoknak meg gyárilag "fertőzött" a romja..írthatod te örökké
2018. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy megoldást kozolhetne már valaki

Azóta van ez a probléma (doogee)

Amiotae lett töltve a playrol a merge plane meg az Alien shooter amit youtubeon reklámoztak

2018. okt. 14. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Közöltem privatban factory reset, milyen mas csodara vagysz?
2018. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azóta van ez a probléma (doogee)


Amiotae lett töltve a playrol a merge plane meg az Alien shooter amit youtubeon reklámoztak"


Akkor első körben azokat a vackokat gyanúsítanám. Hiába play -ről van, az semmit sem jelent. Belefutottam már én is ott vírusba, bár a vírusirtó rögtön jelezte. Érdekes, mert több, mint 1 éve fent volt az az app és még néhány értékelés is volt, de csak annyi, hogy hány csillagot adtak az appnak...


Google -ék híres alkalmazás ellenőrzése enyit ér.

2018. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudjátok véletlenül hogy a letoltéskezelot hogyan lehet letiltani?

Mert akkor már nem tudná leszedni ezeket

2018. okt. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!