Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jelei vannak, hogy az...

Milyen jelei vannak, hogy az okostelefon a végét járja?

Figyelt kérdés

Okostelefonomat (doogee x5 pro) 2016 májusában vettem, amúgy 2015 decemberi típus.

Alapvetően nincs vele gond, csak néha néha bepöccen. Legutóbb azt csinálta, hogy bármit akartam volna megnyitni( net, sms, aplikációk) csak pörgött pörgött nem töltötte be. Ki-bekapcsolás megoldotta a dolgot. ha kikapcsolom valamiért és van mondjuk 60%on akkor bekapcsolás után 20%on van. Lassabb kicsit már de nem vészes, meg hát új aksival is estére lemerül 1-2órás netezéssel.

Lehet nézegetnem kellene már valami újat vagy csak beképzelem?


2018. okt. 15. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

"Lehet nézegetnem kellene már valami újat vagy csak beképzelem?"

Nem képzelődsz. Ezek az olcsó kínai telefonok (Doogee, Xiaomi, Elephone, stb.) úgy tudnak olcsók lenni, hogy rövid élettartamra tervezik őket. Ha tönkremegy, akkor olcsóbb újat venni, mint megjavítani. Sokan még akkor is lecserélik ezeket újabb modellre, amikor a régi még működik, annyira olcsók. Ezek a gyártók a szegényebb vásárlói réteget szolgálják ki és igazából a vásárlók és a gyártók is jól járnak ezzel. Felső-középkategóriában és afelett a kínai gyártók (Huawei kivételével) már nem túl meggyőzőek, ezért van inkább nagy választékuk alsó-közép kategóriás modellekből.

2018. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor érdemes nézegetnem telefont. igazából sejtettem, hogy ez lesz mert ilyeneket eddig sose csinált.

Xiaomi redmire gondoltam note 5 vagy note 6.

2018. okt. 15. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Például, ha kijön belőle a füst. Füst nélkül utána már nem megy
2018. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyes ide böffento a Xiaomi-t, csak feleslegesen, mert az nem csak az olcsóságáról híres, hanem jó telefonokat is gyárt.
2018. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Xiaomi redmi note 5 és xiaomi redmi 6 között vacilálok. Egyik többet tud másik kisebb méretben(nekem ez fontos opciò) na meg árban is. Sokkal rosszabb a 6 mint a note5?
2018. okt. 15. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!