Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? A Google...

Lacika20031022 kérdése:

Mi lehet a probléma? A Google nem enged be semelyik fiókba! TELEFON: LG K8 2016

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hugom telefonját újratelepítettem mert az én Samsung Galaxy j5 2016 -omat használta és vissza akart váltani az LG K8 2016 -jára de a Google azt az üzenetet írja ki mikkor bejelntkezek hogy (Ismeretlen hiba miatt nem sikerül bejelentkezni az eszközre. Kérjük,próbá

lkozzon másik fiókkal,vagy próbáljon meg 24 óra elteltével újra bejelentkezni.) 6 fiókkal próbáltam bejelentkezni de ugyan ezt az üzenetet írta ki! Megnézztem mobil nettel avval is ugyan ez van. Már a bios-ban is újra raktam de nem működik! Tudjátok hogy mi lehet a probléma?



#Google #telefon #hiba #LG K8 2016
2018. okt. 15. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

"Hugom telefonját újratelepítettem mert az én Samsung Galaxy j5 2016 -omat használta és vissza akart váltani az LG K8 2016 -jára"


Újratelepítetted, hogyne. Találj ki más mesét, kisfiam.

2018. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!