Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fiam Honor 8 telefonja VR...

A fiam Honor 8 telefonja VR 360 videóknál megbolondul, összevissza forog. Mi lehet a probléma? Nem Google szemüveg, pár ezer forintos, hipermarketes.

Figyelt kérdés
honor 8,virtális valóság szemüveg probléma,VR,360

2017. dec. 13. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kis utánaolvasás után arra következtettem, hogy nem egyedi probléma. Sok más külföldi fórumokon is írják, hogy megőrül a giroszkóp a mobilban, és összevissza tájolja (álló-fekvő) a készített képeket android Nougat (7.0) rendszer alatt.


Esetleg egy tipp:

Beállításokon belül a "Smart Assistance" menüpontban kapcsoljatok ki mindent.


Ha ez nem megy, akkor egy teljes rendszer visszaállítást, ez sokaknak bejött. Ilyenkor minden adat törlődik a mobilról.

2017. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,bár nem tudom hol található a smart assistans.

Esetleg még a mágneses tokra gondoltam hogy megzavarhatja,bár nem hinném hogy a giroszkópót meg tudná zavarni a mágneses tér.

2017. dec. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!