Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játszik más is a South Park...

Játszik más is a South Park Phone Destroyer-el?

Figyelt kérdés

Már egy pár órát beleöltem, de egy valamire nem jövök rá. PVP-ben hogy tud sok (minden második) játékos a legelején 4-5 erős kártyát kirakni? 8 manával (lehet nem ez a neve) kezdünk, sokan viszont kapásból kiraknak 15-20 mana értékű kártyát. (Pl. Cartman-t, Nathan-t, Mimsy-t és Jimmy-t lerakják a meccs első 5 másodpercében.) Ez hogyan lehetséges? Néztem YouTube-on is videókat, sehol sem találtam rá magyarázatot, még a komolyabb játékosok meccseiben sem csináltak ilyet...

Ez most már nagyon frusztráló, 10-ből talán 3-szor tudok nyerni, nálam alacsonyabb szintű játékosok is megcsinálják azt amit írtam és így lehetetlen még csak megsebezni is őket. Sokszor kb. fél perc alatt legyőznek, én meg 1 kártyát sem tudok kirakni mert nincs manám, nekik meg már lenn van 6-7 komolyabb is addigra.

Mit nézek be? Mivel lehet valahogy megsokszorozni a mana termelődését hogy én is hasonlóan tudjak játszani? A játékban nem láttam erre opciót...



2018. okt. 17. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik csalásnak.
2018. okt. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de minden második (sőt, sokszor egymás után 4-5) játékos is csalna? Biztos hogy nincs erre valami lehetőség a játékban?
2018. okt. 17. 07:26
 3/5 anonim válasza:
Nem ismerem a játékot, de gondolom f2p. A f2p játékokra pedig az a jellemző, hogy vagy hosszú ideig sokat játszol, és aztán majd tudsz értelmesen játszani és nem kell azzal szembesülnöd, hogy azért kapsz ki, mert a másik játékosnak jobb cuccai vannak, vagy kifezetsz egy csomó pénzt rá és akkor megspóroltad az időt.
2018. okt. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, f2p játék.

Azt közben én is észrevettem, hogy van hogy amiatt kapok ki, mert az ellenfélnek jóval magasabb szintű kártyái vannak, és szinte biztos hogy pénzt költöttek rá hogy elérjék.

De ami még ennél is szomorúbb, hogy magát a történetet ("offline" rész) sem lehet egy bizonyos szintnél továbbvinni csak ha pénzt áldoz rá az ember.

2018. okt. 18. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagynod kell magadnak időt a fejlődésre. Én a sztori módot 3 hónap alatt játszottam ki. Mondjuk az is igaz, hogy annyi időt fektettem bele, hogy az egészségtelen.
2018. okt. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!