Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak az én Huawei telefonomra...

Csak az én Huawei telefonomra nem jött még ki a messenger frissítése?

Figyelt kérdés

2018. okt. 18. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem Huawei van, de nyugi, meg fog rá érkezni idővel.

Nekem tegnap reggel még a rendes frissítés volt messengerre, majd pár perc múlva átállt az új messenger kinézetre.

És nem igazi alkalmazás frissítéssel jött ez az új kinézet rá, hanem csak úgy hirtelen egyik pillanatról a másikra. Nem frissítettem az alkalmazást, mert nem volt rá akkor frissítés, amúgy később este fele láttam rendes frissítést az alkalmazásra a Play Áruházban.


Mindenkinél más időben érkeznek meg az ilyen új kinézetek/frissítések. Egyik barátnőm este mondta, hogy új lett, neki Huawei Mate 10 Lite telefonja van.


Egyébként nekem facebookon az új kinézetek/frissítések (laptopon) később jelennek meg, mint a barátaimnak, és mikor észreveszem az újat, akkor mondja pl legjobb barátnőm, hogy neki már rég ilyen.:D

2018. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem értem, ha egy haverom az én telefonomról belép az ő fiókjába ott a frissített verzió jelenik meg! Ha viszont én visszalépek a sajátomba ismét a régi verzió!
2018. okt. 18. 09:20
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

nekem honorom van, nem is frissített a messenger napok óta, és egyszer csak az új kinézetet adta be

mikor elsőnek megnyitottam olyan volt mint a régi, vissza írogattam mindenkinek, kiléptem belőlle, majd 5 perc mulva mikor írt valaki már az újat adta

2018. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az előbb említett dologról tudtok valamit?
2018. okt. 18. 09:23
 5/12 anonim ***** válasza:

még most tesztelgetik, meg új funkcióval bővítik, egyenlőre tök szar és örülj hogy nek veled kísérleteznek, nekem az egyik beszélgetésemnél most legutóbb a szeptemberi beszélgetéseket mutatja, pedig tegnap és ma is beszéltünk már

tiszta össze visszaság még az egész, majd át áll a tiéd is, addig viszont örülj, hogy nem te vagy a kísérleti patkány

2018. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 09:20

nem a telefont frissítik, hanem az alkalmazást. Capisco?

A haverodé frissült, a tied még nem.

2018. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó a telefon frissítés nem az op rendszerre vonatkozik?? az alkalmazás meg az alkalmazásra??

gondolom úgy értetted hogy az egyéni fiók felhasználói felületét frissítík

mert ha az alkalmazást frissítenék akkor az övé is olyan lenne nem csak a haverjáé

ha a fiók felülete jön másképp akkor nem az alkalmazás frissül, hanem egyes fiókoknak a felülete

2018. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
10:04 igen! Ahogy írtad! De a több hónappal ezelőtti is talán 1 hete jött ki az enyémre! Lehetséges hogy ez is hónapok múlva lesz elérhető?
2018. okt. 18. 10:19
 9/12 anonim ***** válasza:

menyire régi a telefonod??


amúgy lehet az is

de ha erre akarnak rá állni pl biztonsági okokból vagy valami akkor lehet nem lesz anyi idő, de még most csak tesztelgetik

sok funkció máshogy érhető el, pl egy csomó ismerősöm az üzeneteket se tudta törölni vagy némítani, mert nem jöttek rá, hogy balra kell húzni a beszélgetést, nem pedig a lenyomva tartós módszerrel

chat be úgy lehet állítani a beszélgetés színét, beceneveket és a média tartalmakat vissza nézni, ha rá nyomsz a beszélgetésben a másik nevére

eddig ugye ezek nem így jöttek


meg akarnak egy olyan funkciót majd még bele ahol rövid időn belül vissza lehet vonni egy elküldött üzenetet


de ugye most még a teszt fázisba tartanak, nekem facom ki van vele, mert össze vissza dobja be néha az üzeneteket, egy beszélgetésemnél pl 1 óra mulva amiket ő írt én nem látom amiket én írtam ő nem látja


még most tesztelgetnek mindent lefele, és ezt így a felhasználók fiókjaival tudják, egyenlőre ne panaszkodj, hogy ebből kimaradsz

2018. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem régi a telefonom! P9 lite mini! 2 hónapos kb!
2018. okt. 18. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!