Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olvastam hogy meg fog szűnni...

Kingdefender kérdése:

Olvastam hogy meg fog szűnni az android mi lesz ha megszűnik?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Note9 telefonom. Egy Samsung telefon 3 fő androidot is kap. Viszont ha már 10es Android nem lesz hanem más lesz helyette akkor a Note9em már nem is fog tovább frissülni? Csak Android 9ig?

2018. okt. 19. 10:27
1 2
 11/11 Wadmalac ***** válasza:

Tutira az a cél amúgy, hogy az új rendszer majd lassan a régebbi hardverek lecserélésére kényszerítsen, de nem egyik napról a másikra, lassú átfutással.

Azt viszont a felhasználók többségénél az android, a net hardverigényének folyamatos növekedése is kiváltja.


Az sem kizárt, hogy ez az új rendszer is el fog vetélni, mint ahogy elhalt a Windows Mobile, a Firefox OS stb.

Megfelelő apptámogatottság nélkül nem lesz piaca, egy, a Google Play-hez mérhető appválaszték meg nem születik gyorsan. Szerintem az új rendszer csak akkor fog befutni, ha legalább annyira android-kompatibilis marad, hogy az android appokat futtatni tudja.

2018. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!