Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus tulajdonosok, mi a...

Brandon41 kérdése:

Oneplus tulajdonosok, mi a véleményetek az OxygenOs-ről?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akiknek már volt valamikor oneplus telefonja/jelenleg is az van.

2018. okt. 19. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem bízok ezekbe a kínai módosított Android felületekbe. Volt már rá példa hogy kémprogram volt bennük, ami kínának kémkedett. Tegyél rá cyanogenmodot!
2018. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Van benne néhány extra, de nem pakolták tele minden fossal.
2018. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oneplus 3T-m van, szerintem nagyon jó a rendszer. De ugyanezt lehet visszaolvasni akármelyik tesztről, hogy a leggyorsabb, legsimábban működő rendszer. Mondjuk a launchert lecseréltem Nova Prime-ra, mert az számomra sokkal jobban testre szabható.


Ami nekem igazán tetszik, hogy közel gyári, üres a rendszer, 1-2 extra meg apróság, de alapvetően nincs teleszarva minden felesleges, sosem használt programmal.

2018. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oneplus 5, én teljesen meg vagyok vele elégedve, szinte teljesen stock élményt nyújt. Ami bajom eddig volt ezzel a telefonnal az mind hardveres eredetű.

Launchernek én is Novát használok, nagyon sok lehetőséget ad a személyreszabásra.

2018. okt. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!