Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri 2018ban...

_Kicsi_Vivus_ kérdése:

Szerintetek megéri 2018ban Iphone 6s plus készüléket vásárolni? Mi a véleményetek róla? Tulajdonosok tapasztalatai? Mennyire jó? Mennyi ideig bírja/használható?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 12:40
 1/8 anonim válasza:
Nekem sima 6s van. Karácsonyra kaptam. Nagyon szeretem, amire nekem kell arra tökéletes. Szerintem gyönyörű képeket készít, imádom a menüjét stb. Az enyém jól bírja, eddig még semmi baja nem volt.
2018. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Magyarósi Csaba vlogolt erről, milyen iPhone-t érdemes venni 2018-ban? Érdemes megnézni a videóját (amúgy ő jól ismeri az Apple termékeket és technikailag is képben van).
2018. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lassú akadozó hardver, ami melegszik rendesen, persze adott a délig tartó akksi ami +5fokban kikapcsol. De legalább egy mindentől zárt szoftvert kapsz, ami használhatatlan. Azért remélem a 16gb-os pendrive méretűt nézted ki magadnak.
2018. aug. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2018. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Ki a fenét érdekel ennek a elfogult gyereknek a "tesztje".. Én szakértelemmel a hátam mögött objektívan látom a dolgokat, ő nem.
2018. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megéri.
2018. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyiért vennél? Azért a pénzért nem lenne optimálisabb egy mostani androidos készülék?
2018. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bp1985 ***** válasza:
Én is ajnároznám, hogy milyen jó, ha fizetnének érte.
2018. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!