Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom, mit tegyek?

Ellopták a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ellopták az iphone 6s telefonom. Kedden lopták el, pénteken jelzett a kereső hogy ukrajna másik végébe van...Meg is keresett egy ukrán ficko hogy nála van a telefon kb 5000ért vette alkatresznek.visszaadja ha fizetek 30ezret vagy o fizet nekem ugyanennyit ha feloldom a zárat... A rendorsegen is be van jelentve, nem tudom mit csinaljak. Most ha a rendorsegnek is elmondom hogy meglett nem hiszem hogy kimennek ukrajnaba onnan visszaszerezni...
2018. okt. 20. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Végy könnyes búcsút tőle.
2018. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elmondhatod... lehet fog még járni a csávó magyarba, határon már bejelez, hogy körözik a fickót lopás miatt

a telefonod lehet nem lesz meg, de a fickót elől veszik és követelhetsz rajta kártérítést

jobb dolgot nem tudsz csinálni

2018. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj nem o lopta el hanem aki felkeresett o csak megvette
2018. okt. 20. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

tudod ki lopta el??

ha igen ellene tedd meg a feljelentést


ha nem akor mond meg a rendőrségnek, hogy nála van a telefonod, ha elfogják vagy elő álítják akkor majd ő tisztázza magát...

mellesleg ha valóban ő vette meg akkor is illetéktelenül birtokolja és zsarol is vele így vagy úgy de ő is bűnös

2018. okt. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

így van, ha ez a sztori igaz, akkor ne legyél már ilyen naív...vesz egy telefont, majd valahogy felveszi veled a kapcsolatot és ahelyett, hogy becsületesen visszaadná, még elkezd zsarolni...:D


első lenne ezt a dolgot a hatóságokkal közölni...ők meg lehet azt mondják, hogy menj bele a dologba, le fog bukni...

2018. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek annyi.


Vegyél másikat bukta.

2018. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Ha jól értem, valaki ellopta a telefonodat.

Aztán az a valaki eladta egy ukránnak 5000-ért.

Az ukrán -miután megvette- első dolga volt, hogy fölhívott, és alkut ajánlott 30 ezerért.

(persze azt is elárulta, hogy 5 ezerért vette)

"Természetesen" a rendőrségen bejelentetted.


Mond, Te végiggondoltad, hogy mennyire hihető ez a sztori? ;)

2018. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!