Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt vegyem meg a...

Melyik mobilt vegyem meg a kettő közül, NAvon-t esetleg?

Figyelt kérdés

viszont a Navonban az a hátrány, hogy kártyafüggő én meg szeretném a T-mobilos simkártyát használni, ez megoldható valahogy??

[link]


[link]



2018. okt. 21. 18:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vagy ezt: [link]
2018. okt. 21. 18:53
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezekkel az a gond, hogy rövid időn belül, csak papírnehezéknek lesz jó, ahhoz képest meg drága.
2018. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Komolyan. 1 GB és 512 MB ram van a telókban, ez a modern rendszerek (és persze az appok) normális használatához nem elegendő. 512 MB b+!!, már 6-7 éve is kevés volt. Ne tévesszen meg, hogy ezen papírforma szerint 10 ezerért is kapni okostelefont, ezek a legalja söpredékek. 30 valahány ezerért már kapsz olyan Xiaomit, ami nagyon jó partnered lesz és lesz rá hivatalos támogatás.
2018. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora képernyő,belső memória....

Vagy mi alapján,pl kamera alapján ,kártyafüggetlen ,szeretnél telefont

Javaslom az eustockot

[link]

Vagy

Ulefone S7 16GB Mobiltelefon

Ulefone S7 belső memó:16GB Ram 2gb

20 990 Ft-tól

[link]

2018. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilikét, Navont meg az Ulefónt felejtsd el! Dobj hozzá egy tízest és vegyél egy Nokia 2.1 okostelefont kártyafüggetlenül. Vagy menj át a Telenorhoz, néztem a honlapjukat és 0 forintért vihető havidíjas csomagban a készülék.
2018. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1 GB RAM-os telefonok? 2018-at írunk, nem 2014-et! A legolcsóbb, komolyabb kompromisszumok nélkül használható készülék jelenleg a Meizu M6 3/32, 33-ért már kapható (Eustock)! Ennél gyengébb telefont nem érdemes venni, ha nem szeretnéd 3 hónap múlva falhoz vágni és okostelefonként is szeretnéd használni a készülékedet! De ez csak az én véleményem...
2018. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilike telefont senkinek nem ajanlom van vele tapasztalatom inkabb a navon ha lehet valasztani
2018. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

"1 GB RAM-os telefonok? 2018-at írunk, nem 2014-et!"

Android GO tökéletesen fut 1 GB rammal, mivel ezt az operációs rendszert 512 MB rammal rendelkező okostelefonokhoz készítette a Google szándékosan.


"A legolcsóbb, komolyabb kompromisszumok nélkül használható készülék jelenleg a Meizu M6 3/32, 33-ért már kapható (Eustock)!"

Túlzás azt állítani, hogy nincsenek komolyabb kompromisszumai. Hiába raknak bele 3 GB ramot, ha gyenge a processzor. Android főverzió frissítést sose fog kapni ahogy rendszeres biztonsági frissítéseket se. Több helyen nincsenek jól lefordítva magyarra az angol nyelvű szövegek, vagy egyáltalán nincsenek lefordítva. A kamera az árkategóriának megfelelően gagyi, semmivel se jobb, mint a konkurencia.

2018. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8#


Pontosan ugyanolyan hardverrel, op. rendszerrel felszerelt telefont használok, mint a Meizu M6. Gyors, gördülékeny, nem fagy le, 1.5 évesen semmit nem lassult az új állapotához képest. A kamera engem nem izgat, nem nagyon használom, de nem hiszem, hogy gyengébb lenne, mint a Nokiáé. Tény, hogy néhány helyen nincs lefordítva magyarra a menü, de ettől még használható a telefon. A Flyme egy jól optimalizált rendszer, gyengébb telefonon is elfut szépen. Ja, és a frissítések: 6-os androiddal és 5-ös Flyme-al használom a telefonom és semmi gond nincs vele. De ez csak az én véleményem, azt vesz a kérdező, amit szeretne!

2018. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kamerát nem értem miért kell felhozni a 30 ezres árkategóriában, nem hiszem, hogy a többi hasonló árú telefonban jobb lenne! Sőt, nekem az is fura, ha valaki a kamera tudásával van elfoglalva a telefonoknál! Aki jó fotókat szeretne csinálni, vegyen fényképezőgépet! Persze, a csúcskategóriás telefonokban biztos jó kamera van, de szerintem azok is csak maximum megközelítik egy fényképezőgép tudását! De majd ezt nálam jobban hozzáértők megcáfolják, ha esetleg nem így van! Bocsi, az offért, de ezt muszáj volt leírnom!
2018. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!