Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lesz képes Európában...

Meddig lesz képes Európában maradni a xiaomi? Eléggé másolják az Applet és ha kapnak egy pert a nyakukba megnézhetik magukat

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Hogyhogy másolják?
2018. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%

"Eléggé másolják az Applet"


Ja. Mindkettő gyárt okostelefont. Kb ennyi a hasonlóság.

2018. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Mit másolnak? :D Ja full olyan mint az apple van rajta kijelző, kamera, hangszóró, basszus ezek mind vannak az iphoneokon, durva. :D

A xiaomi fő piaca ázsia, európa kis csemege nekik, ettől függetlenül világ 4. legnagyobb telefon gyártója nem izgatja őket.

2018. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2018. okt. 21. 20:40
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Néha tényleg éléggé hasonlók a készülékeik, de közel sem annyira, hogy ezért bajba kerüljenek.
2018. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Apple Drónt még nem láttam. De biztos van.
2018. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy ez egy 2014-es cikk. Egy Apple-el foglalkozó oldalról.
2018. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
90%

Nem az a kérdés, hogy meddig képesek hanem mikor kap észbe egy szolgáltató és árasztja el az egész országot Xiaomi telefonokkal.

Ár/érték bajnokok lennének még a szolgáltatós +10-15e Ft felárral is, de cserébe hazai szolgáltatós garanciával, reklámokkal, stb.


Anno amikor vettem a sajátomat 2 éve, még alig láttam pár embernél. Manapság már mindenhol kiszúrom őket és csak jönnek és jönnek.


A Xiaomi pedig elégg nagy cég ahhoz, hogy betartsanak minden jogszabályt arra vonatkozóan, hogy mi lopás és mi nem.

Természetesen az új modellek erősen az új X-et idézik meg, azonban csak a design-t tekintve, ami totálisan nem ugyanolyan, hogy azért ne lehessen egyértelműen még egy gyors pillantásból is eldönteni, hogy az egy iPhone vagy nem.

Ezért csinálják jól, hasonlít de nem teljesen koppintás. Főleg, hogy csak előlről hasonlít.

2018. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt fel, hogy másolna.

Esetleg Apple logót raknak a xiaomi telefonokra, ugyanazt a hardvert teszik bele és úgy árulják?

A pékek sem perlik egymást mert másolják a kenyér formáját. :)

De ez minden terméknél igaz. Legyen elektronikai eszköz vagy bármilyen használati tárgy, élelmiszer.

Attól nem leszel se több, se kevesebb, ha iPhonere hasonlító, vagy iPhone telefonod van. A lényeg, hogy hozza azt a teljesítményt és minőséget a készülék amit elvársz.

2018. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alex Fly ***** válasza:

Addig fog maradni, amíg megéri nekik.

És az Apple-t is pont annyira másolják (vagy annyira sem), mint az Apple a többi telefongyártót.

És ki perelné? A Xiaomi nem Appleb hogy mindenkivel pereskedjen az általa használt védett szabadalmak miatt...

2018. okt. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!