Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lesz képes Európában...

Meddig lesz képes Európában maradni a xiaomi? Eléggé másolják az Applet és ha kapnak egy pert a nyakukba megnézhetik magukat

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az összes gyártó perelhetné egymást, nemcsak telefonok terén, bármilyen témában.
2018. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off:


Samsung vs Meizu: sógorom A5 2017-e meg az én Meizu M5-öm külsőre szinte megszólalásig hasonlít egymásra. Mondtam is neki a Samsung-jára, hogy "Mi van, már a dél-koreaiak másolják a kínaiakat?" :)


Na jó, ez annyira nem volt vicces :(

2018. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Alex Fly ***** válasza:

@12: annyira nem vicces...

Pár éve az iPhone5 külsőre milliméterre megegyezett a GooPhone i5 készülékével. Szóval hogy ki kit másol, arról.lehetne beszélni...

2018. okt. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom hogy hasonlítana a fiam xiaomija egy apple telefonra ,
2018. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Belenéztem a cikkben...

és mi van???? A képek alapján is szembeötlenek a különbségek a két gyártó termékei között, úgyhogy itt vannak csúsztatások rendesen.

Amúgy is, nézd meg ezt a telefont:

[link]

Van ilyen Apple fronton? Ja, hogy nem?????

Az esztelen másolgatással én sem értek egyet, de álljon meg a menet, mert ez, nem az!

Hivatalosan Xiaomi nem rég vetette meg a lábát Európában, úgyhogy ha valami jogi probléma lenne, akkor nem itt lenne.

(magát az Apple-t sem kell félteni. Volt olyan, hogy egy Samsung okostelefonról mutattak képet a bíróságon, hogy az teljesen iPhone koppintás volt. A képről kiderült, hogy retusált volt, úgyhogy ennyit erről).

2018. okt. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

Az Apple másolja inkább a többit.

A virsli akkut, a tárhelyet, a kijelző felbontást, mind mind másik gyártótól lopta. Csak egyedül az árat nem tudják lekoppintani.

2018. okt. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!