Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan másoljam át a telefonsz...

Hogyan másoljam át a telefonszámaimat a régi telefonomról az újra?

Figyelt kérdés
A nehezítés az, hogy a régi telefonom bár működik, de nem kapcsolódik a netre, a beállításait pedig nem engedi módosítani, szóval pl. a bluetooth sem dolgozik, plusz ezeket az adatokat nem a sim-re mentettem, hanem magára a telefonomra. Tehát: szerintem valami kábelen rá kéne menteni a kontaktokat a laptopomra, aztán onnan az újra. Milyen lehetőséget ajánlanátok? Köszönöm.
2018. okt. 21. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Átmásolod Sim kártyára a számokat,és a kártyàról az új telefonba.
2018. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért vannak eleve a számok a telefonon, mert annyi van mint a szemét és nem fértek fel a sim-kártyára.
2018. okt. 21. 21:57
 3/14 anonim ***** válasza:
A készülékre jellemző módon mentést készítesz, annak figyelembe vételével, hogy az új készülék azt hogy tudja importálni.
2018. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

szerintem nem magára a telefonra mentetted, már amenyibe okos telefon, mert ott a google fiókkal szinkronizál

okos telefonnál meg tudod azt is csinálni, hogy ki exportálod a névjegyzéket egy mappába, azt áthúzod gépre, onnan rárakod az új telefonra, majd onnan beimportálod

2018. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon, hogy "a készülékre jellemző módon..."? Ez egy Concorde 6500+, szinte noname, bár egyesek szerint egy Samsung clone. Az új tiszta Samsung, A6+
2018. okt. 21. 22:03
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es: igen, pontosan erre gondoltam :-) De elismerem, hiába keresem, nem tudom eldönteni, melyik mappában lehetnek ezek :-)
2018. okt. 21. 22:05
 7/14 anonim ***** válasza:

nálam:

-névhegyzék

-ott a 3 kis pönny (egyéb/beállítások)

-import/export

-exportálás tárhelyre



visszafele ugyan ezt kell játszani

2018. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Megyek és intézem is.
2018. okt. 21. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak sikerült kinyögni a tipust...
2018. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oh, hogy a fene egye meg. Mégiscsak kell a mappa lehetséges helye úgy kb legalább, mert nem tudom sem küldeni egyik alkalmazással sem, sem fel nem kínálja hogy mentsem - pl. a laptopomra. Pedig köztük van a kábel, a laptop látja a telefont :-(
2018. okt. 21. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!