Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S.! Hogy tudodk bejelent...

S. O. S.! Hogy tudodk bejelentkezni facebook oldalamra?

Figyelt kérdés
A telefonomon folyamatosan be voltam jelentkezve facebook-on,de most elromlott és nem tudok laptopról bejelentkezni,mert nem tudom a jelszavam. Illetve,amire emlékszem,nem fogadja el. Nem tudom megváltoztatni,mert az e-mail címemre sem tudok bejelentkezni. Lehetséges ilyenkor valahogy jelsuót változtatni vagy bejutni az oldalamra?

2018. okt. 22. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
S.O.S.? Ki van veszélyben?
2018. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sehogyk
2018. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom megváltoztatni,mert az e-mail címemre sem tudok bejelentkezni."

Akkor elkezdheted az email fiók helyreállítását.

2018. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is javíttasd meg vagy javitsd meg az okostelot (nem irtad, hogy mi baja lett) Utána:

1./ Okoson itt megtalálod az email cimedet:

[link]

2./ Szintén okoson belépve itt jelszót váltasz, utána a kapott adatokkal be tudsz már lépni laptopról is:

[link] ?tab=security

(Persze felötlött bennem az is, hogy kérdésed valami sumákolást tartalmaz és nem fedi teljes mértékben az igazságot)

2018. okt. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem sumálolás

Leejtettem a telefonomat és elsötétült a képernyő. A javítás drága,jobban járok,ha egy új telefont veszek,mivel ez már elég rég megvan csak még bírta így nem akartam lecserélni.

2018. okt. 25. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!