Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan merül és melegedik a...

Gyorsan merül és melegedik a telóm miért (Redm Note4)?

Figyelt kérdés

5 napja a telóm "meghülyült". A proci 70-80% on megy folyton AIDA64 ben nézve. Folyamatosan langyos és az aksi lemerül vagy 5 óra alatt teljesen. Már 2x is újraraktam a telót egyszer gyári beállításokkal utána hard resettel de ugyan olyan. Mitől lehet ez szerintetek?

Valami másik androidot hogy tudnék pcről felrakni az vajon megoldaná a problémát vagy hardveres a gond?

Mi Redmi Note 4 MTK procis a telóm.

Előre is köszi!



2018. okt. 23. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Éppen ugyanilyen telefonom van, ugyanígy jártam. Írtam a xiaomishop.hu-nak, hogy akkor mivan, azt mondták akku hiba, nem garanciás. Elvittem független telefonoshoz, kicserélte 20000-ért, most ugyanakkora kalap fos. Öt perc alatt feltölt, öt perc alatt lemerül. Vegyél újat, ne szenvedj vele. Én is próbáltam mindent.
2018. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akksi hiba miatt nem melegszik a telefon.
2018. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a hard reset sem segített, akkor szerintem szabadulj meg tőle.

Én inkább kerülném az MTK procikat.

2018. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem aksi hiba az tuti. Már így utólag én is kerülni fogom a jövőben az mtk procis telókat de nekem ez már másfél éves eddig hibátlan volt. Várom az érdemben segítőket. Nem az aksinál melegszik hanem felül a procinál.
2018. okt. 23. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is MTK procis telefonom van (mondjuk nem Xiaomi). Gyorsan merült - bár nem ennyire durván, mint a tiéd -, de nálam az akkucsere segített. Ha nálad nem az akkuval van a baj, akkor szerintem is jobban jársz, ha lecseréled! Más ötletem nekem sincs. Próbálkozhatsz más rom-okkal, de ha ennyire durván merül, ott más a baj valószínűleg!
2018. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is úgy érzem hogy ha a reset nem oldotta meg hardveres lesz a gond. De azért reménykedtem hogy rosszul gondolom. De azért még várom hátha tud valaki valami megoldást.
2018. okt. 23. 15:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyszerű a megoldás! [link]
2018. okt. 23. 22:30
 8/10 anonim válasza:
20%
Működik?
2018. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze hibátlanul!
2018. nov. 20. 12:20
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az MTK proci miatt sem melegedhet. Nekem 2.5 évig volt olyan telefonom és soha nem melegedett.
2018. nov. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!