Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rootoljam meg a SM...

Hogyan rootoljam meg a SM Galaxy A500FU telefonomat (android 6. 0.1, KNOX 2.8)? Esetleg a SU (vagy SuperUser, SuperSU) alkalmazáshoz binárist berakni?

Figyelt kérdés

Próbáltam már űjraindítás nélküli egykattintásos androidos alkalmazásokat (pl.: KingRoot, KINGOroot, iROOT)

De ezek nem váltak be. Szinte mindegyik root failed-et írt ki 10%-nál



2018. okt. 24. 18:20
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
XDA-n mit írnak?
2018. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XDA-n azt írják, hogy az ő rootoló programuk nem kompatibilis az én eszközömmel
2018. okt. 25. 18:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Legalábbis 1 hete, amikor néztem ezt írták
2018. okt. 25. 18:28
 4/7 Alex Fly ***** válasza:

Ami nincs az XDA-n, az nincs.

Az ilyen androidos appokat felejtsd el...

2018. okt. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Milyen appokat felejtsek el?

az újraindítás nélküli egykattintásos androidos alkalmazásokra gondoltál?

Azokat már rég feladtam.


Amúgy olvastam olyat is, hogy ADB Shellben, recovery-vel, vagy számítógép segítségével meg lehet oldani, csak az az 1 probléma, hogy én ezekhez nem értek, éppen ezért írtam ki ezt a kérdést, hátha valaki tudja.

2018. okt. 29. 08:16
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
100%

Igen, ezekre az appokra gondoltam. Sok esetben több kárt csinálnak, mint hasznot -ha egyáltalán működnek az adott készüléken, ami egyáltalán nem biztos...

Az ajánlott módszer az, amit említettél: számítógépre csatlakoztatva, ADB-n keresztül egy készülék- és rendszerspecifikus script. Ez az adott típushoz és rendszerhez lett írva, ezért célzottan a megfelelő exploitot fogja alkalmazni. Ma már egyáltalán nem kell rendszergurunak lenni az alkalmazásához (természetesen fontos az odafigyelés, de elég ritka a téglázás). Ha követed a leírást, nem igazán lehet gond -az univerzális appokkal ellentétben, amelyek próba-szerencse módszerrel több exploitot is probálnak, hátha valamelyik működik és a rendszer is működőképes marad utána (és persze sok esetben mellékhatásként reklámokat és adware-eket is tartalmaznak, mert valamiből a developernek is élni kell)...

2018. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de amit az előbb leírtál, el tudod nekem magyarázni pontosabban, bővebben, hogy kell, vagy lécci linkelj egy megbízható útmutatót, mert amit én eddig néztem nem vezetett rá a megoldásra
2018. okt. 29. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!