Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefonon szerintetek...

Ez a telefonon szerintetek van magyar menü?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen telefont szeretnénk rendelni apukámnak,az övé elromlott,és már ezt szokta meg, itthon meg már nem lehet beszerezni.Csak nem tudom,hogy ezt vajon be lehet-e magyarra állítani.

Köszönöm


2018. okt. 25. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan ezt akarod megvenni? Bár valóban ritka cucc.


"Russian&Hebrew keyboard"


Apukád meg képes elsajátÍtani egy másik készüléket is, emiatt egy percig se görcsölj.

2018. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod végig, amit írnak róla, akkor ott van milyen nyelvek vannak rajta.


Norwegian,Italian,French,German,Russian,Spanish,Polish,English,Portuguese,Turkish.

2018. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen az orosz billentyűzet nekem is feltűnt azóta :) .

Biztos,hogy megtudja tanulni az új készülék kezelését van is már neki, csak mindig panaszkodik,hogy a másikat sokkal jobban szerette,ezért gondoltam,hogy megpróbálom beszerezni neki.Köszi a linkeket,megnézem őket.


Láttam,hogy oda vannak írva a nyelvek,de telefonon egyszerűen nem látszott az összes,akárhogy is próbáltam elővarázsolni.Köszi a segítséget.

2018. okt. 26. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!