Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon mikor kapom kézhez az...

Vajon mikor kapom kézhez az internetről rendelt telefont? Hét eleje óta semmi visszajelzést nem kaptam.

Figyelt kérdés
Az oldal hiteles , egy automata visszaigazoló emailt kaptam rendelés utáni első percben. Eltelt 2-3 nap és semmi. Felhívtam őket, mondták pár perc mulva visszahívnak de nem tették.. egyáltalán látják hogy rendeltem? Ilyenkor mi van szerintetek ?
2018. okt. 25. 19:22
 1/4 lali24 ***** válasza:

ha nem fizettél előre, akkor nincs túl nagy gáz, legfeljebb egy idő után lemondod a rendelést és megveszed máshonnan.

ha viszont fizettél,....na, akkor lehet, hogy gáz van.

hívd őket naponta és íméleket is írj!

egy idő után -egy hét..?- ímélben szólítsd fel őket a pénz visszafizetésére, ha reális időben nem tesznek eleget a kérésnek, akkor irány a rendőrség.

(ezért fontos, hogy írásos nyoma is maradjon dolognak)

2018. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Melyik oldalról rendelted? Nekem a digitalizáló táblám "késett", kiderült, hogy nem a nevemre küldték ki, hanem az oldalon regisztrált nick nevemre. Ami elég nagy fail részükről :D de meg lett oldva
2018. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A boltnál érdeklődj, itt mégis mit vársz? Keresd őket.
2018. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Gondolom amikor megrendelted, elolvastad a feltételeket is, hogy mennyi időn belül teljesítik a megrendelést. Ha nem teljesül akkor reklamálj. Ha ki is fizetted előre, 14 napon belül akármikor elállhatsz a vásárlástól, visszautalják a pénzed, de akkor az is le van írva, hogy mennyi időn belül.

Nekem egyszer volt ilyen kalandom, 14 napot írtak, hogy visszakapom a pénzt, de hiába telt le, semmi, aztán panaszt tettem, mert ők szóban 30 napot mondtak. Aztán kiderült, hogy a bank hibázott és korrigálták egy plusz összeggel....

2018. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!