Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telekomos ingyenes 3 GB...

A telekomos ingyenes 3 GB mobilnetet ki lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés
Ma kapcsoltam be délelőtt, mert egyik barátomnál nem akart kapcsolódni a telefonom a wifihez, de most megjavult. Eddig kb 20 mb-ot használtam fel belőle. Ugye egy hét van arra hogy felhasználjam az egészet, és én úgy számoltam, hogy majd mamámnál használom fel, mivel nála nincs internet. A kérdés az, hogy ha a Telekom alkalmazásban kikapcsolom ezt a 3 gigát, akkor később vissza tudom kapcsolni? Vagy a maradék elveszik?

2018. okt. 27. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, hogy kitudnád kapcsolni ideiglenesen.
2018. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Telefonodon kapcsold ki az adatkapcsolatnál
2018. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Akkor nem fogy az adat az igaz, de az egy hét szerintem ketyeg. Én be se kapcsolom, utálom tmobilt, mint a sza.omat.
2018. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

KApcsold ki az adat forgalmat.

De ha rákapcsolódott a wifire akkor azt fogja használni , nem a mobilnetet.

2018. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva eltűnik. Amúgy sem tudod kikapcsolni.
2018. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 2x is beaktiváltam már :D Kissé bugos volt a Telekom app, ezért tudtam másodszorra is újraaktiválni.
2018. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az mázli :) Előfordul, de ritka eset, azt hiszem.
2018. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, a kinézet megújulásával eltűnt pl a lehetőség arra, hogy megnézzem meddig aktív a mobilinternetem, illetve a megújult kinézet volt szintén az okozója ennek a lehetőségnek. Weboldalon második aktiválás után a 3GB-omat nem jelezte ki, de az app mutatta és az adategyenlegem abból is fogyott :D Szerencsés voltam, igen.

Egyébként ha egyszer aktiválod a netet, akkor az óra ketyeg. Nem számít, hogy nem használod, ha lejár az időtartam, a fel nem használt adatmennyiség elvész. Ez ilyen egyszerű.

2018. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nem tűnt el, csak kicsit elbújt. Rámész az előfizetésedre, azon belül a Mobilinternet menüpontnál ott egy kis piros (i), mint információ, arra koppints, és kiírja mikor újul meg.
2018. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, voltak olyan kedvesek, hogy az új kinézetet ellátták egy ilyen, már létező funkcióval is az előző (nekem tegnapelőtt érkezett) frissítéssel? Jó tudni, ugyanis ez eddig nem volt ott, így feltételezem, hogy a tegnapelőtti frissítés újdonsága ez.
2018. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!