Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom Oreora frissíteni a...

Tudom Oreora frissíteni a telefonom, ha azóta már kezd kijönni az újabb verzió?

Figyelt kérdés
Sony Conceptes telefonom van, tehát nem jönnek rá a frissítések automatikusan, manuálisan kéne visszaállnom a gyári operációs rendszerre. Szeretném Oreora frissíteni, de nem tudom, hogy lehetséges-e még. Év elején jött ki erre a típusra, és azóta a Sony már a Piet pedzegeti, az viszont már nem lesz támogatott az én telefonomon. Szóval ilyen esetben még megkaphatom a legfrissebb Oreot?

2018. okt. 28. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt néz meg hogy lesz e rá oreo.

2018. okt. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van rá Oreo. A kérdés az, hogy tudom-e még frissíteni, ha már egy éve jött ki rá, és azóta a többi telefon megy tovább a Pie-ra.
2018. okt. 29. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van hivatalosan oreo rá akkor tudod frissitenni ,pei meg nem minden telefon kapja meg.az én telefonom pl csak 7 androidot kapta meg tavaly ősszel és kész .attol még jó telefon lesz még 2 évig.
2018. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt pontosan tudom, hogy Pie az én telefonomra már nem jár, csak mivel nem értek hozzá, nem tudom, hogy ez hogy működik gyakorlatban. Hogy legfrisseb os-nek, ami az adott elefonra elérhető, lejárati ideje, ami után már nem lehet frissíteni... Ezt nem értettem, de köszi a választ. :)
2018. okt. 30. 21:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én telefonom pl már 1,5 éve megy 7.1-el, ebből 1 éve biztonsági frissítés nélkül, és most érzem azt, hogy picit kezd lassulni meg bugosodni... Csak vannak rajta olyan jó funkciók, amiket sajnálok elveszteni az Oreoval, pl night light...
2018. okt. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!