Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem kivehető akksis csúcs...

Nekem kivehető akksis csúcs mobil kéne! Van még ilyen?

Figyelt kérdés

#prémium #Kivehető akku #csúcs felső
2018. okt. 29. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, amiből nem lehet, maximum te nem tudod megoldani.
2018. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az igaz

A nyáron cseréltem az S7 edgébe akksit mert behalt..

De akkor mi értelme ennek hogy nem lehet egyszerűen cserélni??

2018. okt. 29. 13:25
 3/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Azért "jobb" a nem kivehető mert kisebb helyen elfér, nem kell hozzá külön a hely ahova beteszed, vannak olyanok amin nincs a plusz műanyag borítás se hogy minél nagyobb akkut lehessen bepakolni.
2018. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:

Azért ezek az elterjedtek, mert az egybeszerelt házakkal egyszerűbb a felsőkategóriában ma már kötelező víz- és porálló kivitelt elérni, mint ha bontható lenne.

Illetve az az alapelvb hogy az egyszeri felhasználónak semmi szüksége arra, hogy megbontsa a készülék burkolatát...

2018. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aha, az S5nél érdekes módon jól megtudták oldani, egyből vettem is belőle annó, s a mai napig simán víz alá rakom gond nélkül.. Akku is lett benne már cserélve.

Szóval nagyon jó lenne ha végre megint nem ilyen rossz egybe szerelt telók jönnének mert ezek nem jók..

2018. nov. 2. 09:46
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Persze, anno a Defy esetében is megoldották.

Ettől függetlenül jóval egyszerűbb úgy megtervezni és legyártani egy készüléket, ha az egybe van építve. Föleg ha az esetek 99%-ában semmi szükség arra, hogy a végfelhasználó szét tudja szerelni.

2018. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!