Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Muszáj formázni...

Mit tegyek? Muszáj formázni az SD kártyát?

Figyelt kérdés

Először tettem be a telefonomba az új, 128 GB-os kártyámat. Mikor láttam, hogy formázni, +törölni kell mindent, hogy üzembe helyezhető legyen, nagyon örültem, hiszen 2 napba telt felmásolni mindent.-.-"

Mit csináljak? Ha ezt nekem törölnöm kell és újrarakni az egészet, kivágom ezt a drága pénzen vett kártyát. -.-


2018. nov. 3. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig az lesz.
2018. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor visszaköltözök a 64-esre. Jó hogy rajtahagytam mindent.
2018. nov. 3. 15:56
 3/8 TR75 ***** válasza:
Elvileg nem kell formázni, de ajánlott. Ha már rámásoltál mindent, akkor hagyd így és nézd meg, hogy működik-e rendesen.
2018. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én sosem formáztam és mindig működött.
2018. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na elutasítottam a formázást, és most a régi kártyát sem ismeri fel, ami 2 évig lakott benne.

(Azt a tényezőt ki lehet zárni, hogy esetleg nem tud ekkora kártyát kezelni a telefon, mert 128 a maximum.)

2018. nov. 3. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy AOMEI-t asztai gépre (vagy laptopra) és töröld a prtíciót, de ne formázd! A többit bízd a telóra. Ha tudod, előtte szedd le az adatokat, a gép szerintem fel fogja ismerni. De előtte mindenképpen futtass le egy vírus ellenőrzést, mert nekem az a gyanúm, hogy valamit "elkapott" a telód, ami a kártyákon is rajt lesz!
2018. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem gyanakszok ilyenre.. Van vírusirtó is a telókámon, illetve semmi más baja nincs.
2018. nov. 3. 17:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként utolsó válaszoló, elindultam a te tipped útján, hátha sikerrel járok, csak a partíció szót még nem láttam sehol..de mindegy, ez nem állít meg a dolgomban.
2018. nov. 4. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!